reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Natka gartuluje osiagniec:)
Basia fanie,ze znowu jestes z nami....
Asiu pilnuj,zeby nie porobily Ci sie zstoje... bedziemyz Julkiem trzymac mocno jutro za Ciebie i Boryska kciukasy- nie dzwon- Ty si ebedziesz denerwowac a nic to dobrego nie d, poza tym slyszlam,ze jak nie jestesmy z maluchami a myslimy o nich, to one bardziej przezywaja rozlake....
niestety nie mam dzis weny ani dobrego nastroju, dlatego zycze Wam udanego wieczoru i spadam do wyra, zeby niemyslec:)
buziaki dla Maluchow papa
 
reklama
Basia ciesze sie ze wyjazd sie udal a o tej miejscowosci nie slyszalam ale pewnie piekne miejsce i na dodatek w zamku , super, smutalam sie przez meza ale juz jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie;-)
Kurcze obzarlam sie pizza az nie moge oddychac:baffled: i ja chce schudnac:rofl2:
Esterka fajnie ze juz jestescie w domku zycze duuuuuuuzo zdrowka dla Olisia i mam nadzieje ze szybko wroci do formy, biedny robaczek.
Asia 3mam kciukaski za jutrzejszy dzien, bedzie dobrze;-)
 
witam dziewczynki.

a mnie znow tak dlugo nie bylo przez ten internet :(
probowalam nicolke wczoraj uspic w lozeczku, ale biedna tak sie poplakusiala, ze nie moglam jej uspokoic :(biedna... wiec na razie w wozku lub bujaczku nadal :)nie zmieniamy :)
duzo zdrowka dla martynki, wiktorka i kacperka na nastepny miesiaczek :happy:
esti dobrze, ze juz z olisiem lepiej :) pumi Boze... modle sie za Was...

 
esti, jak dobrze że z Olim się wyjaśniło i wszystko jest pod kontrolą:laugh2:
dzidzia, trzymaj się i nie daj facetowi:no:
Basia, strasznie odległy wydaje się termin 2010, ale fajnie że sobie spokojnie wszystko zaplanujecie, moim marzeniem jest pracować (dodatkowo) jako wedding-planerka, hm...:confused::rofl2:
Dziewczyny, na Boga! nie palcie!!!!!
 
nicoluska
 

Załączniki

  • Nicolka(czerwiec'08-II) 073.JPG
    Nicolka(czerwiec'08-II) 073.JPG
    62,6 KB · Wyświetleń: 13
  • Nicolka(czerwiec'08-II) 017.JPG
    Nicolka(czerwiec'08-II) 017.JPG
    73,3 KB · Wyświetleń: 11
PUMI, PRZKUJ SIE KAJDANKAMI DO KRZESLA W SZPITALU I KRZYCZ, NIECH CIE NAJWYZEJ ZAWIAZA W KAFTAN BEZPECZENSTWA

ALE BADANIA MASZ MIEC W TYM TYG< NIE ODPUSZCZAJ:angry::shocked2::shocked2::angry: NAJWYZEJ CIE ARESZTUJAm DLA ZDROWIA DZIECKA WSZYSTKO

ESTI UCALUJ OLISIA

WsZYSTKO NAJ NAJ NASZM 5 MIESIECZNIACZKA


pandi ja sie tym zajmowalam wedd planner w stanach po studiach na dodatak kase, troche ilosc rozwodow w stanach znehceca i jak przygotowywalismy slub greka na 500 osob to potem podziekowalam:confused::-D:-D
 
matko jedyna, 500osób?? ja na najwiekszym weselichu byłam 130osób, a u nas będzie zaledwie 40osób z rodziny na przyjęciu a następnego dnia bawimy się ze znajomymi to już nie wiem ile będzie, mam nadzieję że jak najwięcej!! zresztą na imprezie dla znajomych nie płacimy za osobę tylko za wynajem lokalu więc tym bardziej...

Nicolka śliczniusia, ma świetnego kwiatka!! Kasiu dobrze że jesteś już z nami...
 
:rofl2: no doczytałm ... a tak mi sie przynajmniej wydaje :-D

Asiu S trzymam kciuki dzisiaj za ta cholerna kontrole i nie dzwon tyle do małego dzidzia ma racje, zestresujesz tylko jego i kuzynke.

Esterko witaj powrotem :-) fajnie ze ze słodziakkiem naszym wszystko Oki :-D całuski dla was słoneczka.

Basienko trzymam kciuki dasz rade, no widzisz to nie tylko mój syn ulewa ale on zaczol ulewac wlasnie tylko po mleku nie zageszczonym (normalnym)… i dont noł :-D Nie wiem dlaczego napisałam ze pojechałas do tesciow :-D ... fajnie ze macie juz ustaloną date ślubu ja nie mam nawet tego :-( !!!

Pumi straszne co was spotkalo i wiem ze tragedia ale NIE PAL !!! Albo do cholery dbasz o dobro corki albo nie ??!!! Wiec skoncz palic skoro karmisz ja cycusiem albo skończ karmic bo robisz jej jeszcze wieksza krzywde !!!! :angry: :angry: :angry: :crazy: :crazy: :crazy:

Wikuś dziekuje za zyczenia i składa zaległe Matynce i Kacperkowi J buuuuziaczki...

W sobote były zakupy :-) kupilam sobie stroj kąpielowy (nic specjalnego ale pasuje na maja due) potem popoludniu poszliśmy na grilla ze znajmomi było spoko.
Za to wczoraj wrrr... :no: najpierw sobie pospaliśmy w Wiktorkiem (J a fotki strzelał :rofl2:) a potem to juz była masakra... mialam dosyc i J zajmował sie małym bo ja zastrajkowałam i wiecie z faktycznie sie nim zajoł przebrał go bawil sie znim :-) nareszcie !!!!!
 
reklama
dziuba znowu mnie wyprzedzilas:rofl2:
DZIENDOBRY:-)
esti
fajnie ze juz jestescie w domu zyczymy duzo zdrowka:tak:
Nikolka cudna:-)
kiedys pisalyscie o foteliku GALILEOjest superowy po zlozeniu zajmuje malo miejsca P1000149.JPGnie widac moze dokladnie,dalam 3 stowki no i Karrolciu ma tu 3 mies:happy:
 
Do góry