reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Ja cały czas mam cycki jak torpedy:-D pełno pokarmu:szok:
nawet miesiąc temu wylądowałam w poradni laktacyjnej bo miałam nawał i tylko elektryczny laktator dał radę:baffled:.

A jśli chodzi o karmienia nocne to mały budzi się raz ok. 2-3 w nocy potem o 7 rano.:tak:

Dzięki temu karmieniu straciłam 26 kilo i zostało mi jeszcze 4.:happy2:
 
reklama
witam Was w taki pochmurny dzionek....
u mnie zaoknem slyach walec i jakies koparki, robia przed blokiem pargingi nowe, bo obok jest przedszkole i tam nie bylo gdzie parkowac....tzn nie obok, tylko na przeciwko....
Frodo super,ze z nami znowu jestes, Kubus cudny, ale duzy i faldki ma jak JUlek:)
wszystkiego naj, naj, naj dla Agniesi, Ady, Dawisia i Mikiego:)
Julek spi wiec korzytsam
 
ja jestem w stanie wszytsko zrozumiec ale nie palcie -szkoda waszego zdrowia a o maluszkach nie wspomne moze zjedzcie paluszki???posluchajcie glosno muzyki ...sama juz nie wiem a ja kiedys palilam ale tylko okazjonalnie bo szkoda mi bylo siana na szlugi a teraz wogole tylko dobrego drinka mi brakuje a uwielbiam martini z cytrynka i spritem:zawstydzona/y:no coz pozostaje mi troszke ejszcze poczekac....

moj Kubcio tez odkrywa swoje cialko a nozki uwielbia a paluszki juz wogole:tak:
Natka 3maj sie kobiecinko wszytsko sie ulozy zobaczysz!!!masz w koncu dla kogo zyc a jeszcze Ci to moze na dobre wyjdzie -oby tylko jak najszybciej....;-)
Aga zdjecia super i wcale nie widac roznicy!!:no:
sliczne zabkunie Nikolusi:tak:
Frodo witaj kolejny Kubcio na forum!!!:-)odwiedzaj nas czesciej!!!;-)
Dziubus ale schizujesz to jest po prostu stres !!!ale wszytsko bedzie cudowne dlatego ciesz sie i przezywaj dalej ale nie tak ostro a swoja droga fajne wkrety:-)

no i tyle na razie ciagle sumiennie Was doczytuje nie poddaje sie:)teraz zmykam na spacer z Bubusiem i zakupy buzia!!!:*
 
esti dzis wieczorem ostatni zastrzyk jutro rano do lekarza mam nadzieje ze czysto na plucach bo jeszcze troche pokaszluje ta ostatnia choroba to chyba troche przezemnie bo jak bylo goraco to lekko ubrany a u nas tak strasznie wialo i chyba go zawialo bo on sie tak poci wole tak myslec niz ze ma cos gorszego zobaczymy jutro co powie lek
Wogule jutro ide do gina po tabletki bo testowalam cilest i jest ok po 2 mies wiec zapisze mi wiecej tylko ze pujde z Karolkiem ale nie bedzie mnie badal wiec jakos sobie poradzimy ..chyba.
 
Mojej mamie tata kupił smarta four four super:( a ja jezdze mazda, tylko że my sie dorabiamy a oni juz to mają ale za to mają ponad 50 lat :)
 

Załączniki

  • DSC01328.JPG
    DSC01328.JPG
    539,7 KB · Wyświetleń: 20
witamy :) najlepsze zyczenia dla wszystkich dzieciaczkow na 5 miesiaczek :tak::-D
dziubus nie stresuj sie tak tym waznym dniem, na pewno waszystko sie uda :):tak:
olis i kubus tacy przystojniacy na zdjeciach ahh:happy2:
a ja nadal karmie piersia, jak na razie chyba wystarcza nicolusce moje mleczko :)
ale nicola swiruje ostatnio bo nie chce zasypiac wieczorem, ahh ile ja sie namecze zeby wreszcie zasnela:confused: a jak juz zasnie to nie wczesniej niz 22 i spi tak ok 3-4 godz i sie budzi, je i sie chce bawic:baffled: a jak juz usypia i laskawie zasnie to i tak sie jeszcze budzi za kilka godzin na karmienie i znow to samo:baffled: a w ogole to nie chce cos ostatnio spac(tzn od 3-4 tygodni jak jej te zabki szly)i sie oduczyla chyba bo strasznie nie chce zasypiac choc jej sie chce spac i placze i krzyczy ahhh:confused: wszystko chce ogladac i zwiedzac na mamusi raczkach- to akurat mi nie przeszkadza bo lubie ja nosic i pokazywac ale zeby chociaz sponiala pozniej a tu walka ze snem:baffled: ahhh..... a teraz spi- ale bylo to samo przy zasypianiu-pol godz juz :-p
 
reklama
Pandi!Z jedzonka dodatkowego tj.mleczka z klikiem ryżowym to ja od początku(czyli od po 4 m-cu) dawałam tyle ile pisze na opakowaniu-czasem było mu mało i wtedy znów cycek był w gotowości.A obiadki te małe słoiczki,na pierwszy raz pół słoiczka potem cały zjadał.Czasem taki obiadek też mu nie wystarcza.I obiadki to masz teraz już z mięskiem po 5 mies.
 
Do góry