reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

czesc Kochane
przepraszam,ze sie tyle nieoddzywalam... nie jestemw stanie napisac wszytskiego co chialam, bo czytalam Was...
szczypawko wszystkiego najlepszego na nowej dordze zycia.....
Pumi wiedzialam,ze bedzie dobrze, dalej 3mam z Julkiem kicuki!!!
Maluchy cudne, ale Wam dziuba i anja dobrze,ze mozecie sie spotkac!
u mnie bez zmian....
a co do sciagania.... to robie tocodziennie przy kazdej kapieli..... Monika uwazaj,zeby mały nie mial stulejki!!
a tak pzoa tym to mule strsznie
wiec zycze milego dzionka
 
reklama
o rany doczytalam:cool2:
uwazajcie na te zwawe niewiniatka teraz kombinowanie i glebsze poznawanie swiata im w glowie:sorry2:Maxik ratuluje kolejnego zabkunia!!!Kama zrob koniecznie zdjecie:tak:Dziuba super ze sie spotkalyscie z Anja:-)KAsiu ciesze sie ze sie juz dobrze czujesz!Pandi extra ze wypoczeliscie:-)rszty nie pamietam:zawstydzona/y:
my glutenu jeszcze nie podajemy chodz powinnam .........ale zaczelam podawac Bubusiowi kaszke bezglutenowa to jak ja skonczy to kupie glutenowa i zaczne mu podawac.Natka masz racje po 2 mc ekspozycji na gluten 2-3g /100ml jak jest si to wtedy sie zwieksza dawke glutenu do 6g/100ml,

ja pracuje ,spedzam z moim przyszlym mezylem czas na piwku i w kinie i na spacerkach z synkiem jest piekna pogoda dlatego praktycznie nas w domku nie ma a pozniej praca i tak w kolko .znalezlismy inna sale i termin na listopad 2009!!!Mili kojarzysz Dobromil jak sie jedzie na Polkowice ;-)aaaa wlasnie wszytskie foteczki cudeniek Waszych i mamusiek sliczne!!!!!:tak:Dziubus to juz tylko 3 tyg????:-psuper:-)Kubcio spi a ja Was doczytuje w podzamce jeszcze:zawstydzona/y:a glowa mnie peka masakrycznie!!!!:shocked2:ide sie doprowadzic pozniej spacer a pozniej obiad i do pracy marsz:tak:
 
Cześć kobitki.Ja dziś o nietypowej porze ale mam wolne więc mogę do Was zajrzeć.S znowu w terenie wróci dopiero w nocy więc znowu cały dzień sama z małym.Mój kaskader pozazdrościł Olisiowi i Wikusiowi bo też mi zaczął z bujaka schodzić.Teraz to już tylko dywan pozostaje.
Zaraz zmykamy na spacerek.Miłego dnia.
 
ac v
a 54fxcz
a ja mam postanowienie odzienie odwiedzać bb bo nie dam rady doiczytywac zelgłości
ale jak wy znajdujecie czas na to bo t5aka piękna pogoda, ze w domku az zal siedzie
, tzn teraz siedze bo skwar ale już i8dziemy do ogrodu poszuka cieniu
te literki u góry to zainteresowanie klawiaturą Kacperka:tak::-D:-D:-D

aga Kacpero ważył 8500 2 tygodnie temu
wiodze, ze na początku ważył sporo w porównaniu z innymi dzicmi a teraz już go szybciutko gonią Dawiś też ajkoś podskoczył ostatnio

mój kacperek jest nadal wolny ale wcią zpowtarzam tatusiowi, ze ta ja sobie synowa wybiorę hihhih
, żeby mi jędza nie zajeździła synka i nie zrobiła z niego niewolnika:no:
niestety mam okazję obserwować takie sytuacje

śMIECH I żENADA
 
a zapomniałam

aj codziennie odciągam delikatnie siusiaczka:tak::tak::tak:
niby położna an szkole rodzeni mówiła żeby tego nie robic
ale po miesiącu nie robienia tego mały maiła całego czerwonego siusiaka
tyle tam mechów się zbiera no i te wszystkie maści

oczywiście wszystko z głową:tak::tak::-D

a zresztą koleżanki synek po nie odciąganiu siusiaka miał robioną operację tzn zabieg jako roczne dziecko:dry:
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem mamusią styczniowom i dopiero teraz odwarzyłam sie napisać na tym forum , niewiedziałam czy sie zaklimatyzuje.Moja Amelka urodziła się 14 01 2008 roku w turku,ważyła 3800,56 cen a teraz 7200 i ma 65 cen(to dobrze?).Mała ma niedoczynnosc tarczycy ale rozwija sie ok
 
Do góry