reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

czesc dziewuchy dawno mnie nie bylo.... napisze tyle, ze po czesci zgadzam sie z Aga i reszta, czasem da sie dosc powaznie odczuc,ze jestemy mlodsze, nie raz pisałam,ze dalam cos wczesniej Julkowi jesc- bo jesli paimitacie Julke wogole nie chcial jesc- a dostalo sie mi za to, ze jak moge,ze wyrzadzam krzywde dziecku- bylam u pediatry i powiedziala,ze ok, bo Julek jest b duzy jak na swoj wiek i, ze powinnam wczesniej itd....
zgadzam sie z Asia S,ze najwazniejsza jest szczerosc,a le nie warto walic z grubej rury czasem, i moze wypowiedzi gdyby byly w tonie, " moim zdaniem" a nie " nie rob tak" tez by wiele zmienily.... przeciez wiekszosc z nas jest po raz pierwszy mama, wiec jedziemy na tym samym wozku, bez doswiadczen, mozemy cos doradzac,ale nie narzucac!akceptowac i tolerowac.... plis wpsierajmy sie a nie rozwalajmy tego! zreszta nigdy nie bylo tak na forum jak jest teraz
wczesnie j ledwo wstaalm musialam czytac, pisac,itd... wiadomo teraz sa dzieciaczki,ale jeszcze na poczatku jak Julek mial tydzien zostawilam Goz Danielem i leciałam do rodzicow ,zeby zobaczyc co u Was...
kurcze dziewczyny bylysmy tu razem,zeby sie wspierac a teraz sie troche pokielbasilo... miałysmy sie zobaczyc a teraz to jak bedzie wygladalo nasze spotkanie....
a jesli chodzi o Monike- kobieto ile Ty masz lat? zachwoujesz sie jak dzieciak... prosze Cie pomysl troche zanim cos napiszesz na tym forum... :shocked2:

troche namiszałam.... ale mam taki metlik w glowie...(okres)
 
reklama
Dziewczyny prosze nie kluccie sie, bo nie przyjemnie sie robi na forum i nie dowierzam ze cos takiego sie tu dzieje, prosze nie kluccie sie.
Jagna jak chcesz to jeszcze pare kilo moge Ci oddac ni te 2 co zrzucilam, bo jeszcze troche nadwagi zostalo:-D
Monika do tej pory na Twoj temat sie nieodzywalam ale to juz szczyt wszystkiego, kobieto odczep Ty sie juz od dziewczyn a jak Ci sie niepodoba to nikt Cie tu nie trzyma, to Ty tu siejesz zamet i dlatego panuje taka atmosfera:wściekła/y:
 
Hej dziewczęta.Dawmo mnie tu nie było, ale teraz widze ze dziej sie coś złego tutaj...Przykro ze zapanowała taka a nie inna atosfera. Dajcie juz spokój kobitki.Forum jest naprawde super, fajnie byłoby zeby tak zostało:tak:.
Nasz Filipcio rośnie, wcina sporo, co rusz wyskoczy mu jakaś alergia. Staram się przyzwyczaić do tych jego krostek, ale jakoś nie moge i każdą sie zamartwiam.Kupiłam ostatnio maść Elidel bo jest bez żadnych sterydów i już jest super.Jutro chce dać małemu zupke z indyczkiem w końcu.Zeszło nam się z mięskiem bo co rusz wyskakują mu jakieś krostki i tak odkładałam to w czasie ale juz najwyższy czas.On zaraz kończy 7 miesięcy....:-)
 
A to my w sobote na weselichu...
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    447,3 KB · Wyświetleń: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    494,3 KB · Wyświetleń: 12
Drugie zdjęcie oczywiście nie z wesela...hihiihi
Zapomniałam..W końcu doczekaliśmy sie w piątewk ząbka ...pierwszego....:-):-)
 
Majopa gratuljuje ząbka... zdjęcia supcio:)
my jak Asia S czekamy... marudzimy, wrzeszczymy... slinimy sie i nic... i znowu dalej czekamy:)
 
dobra laski...doczytałam...
fajne jest nasze forum i tego nie rozwalajmy.. może zapomnijmy o sporach bo naprawdę robi się niesmacznie. Co do siebie mamy napiszmy se może na priva albo gg bo wiele osób nas podczytuje.
Dawajcie dalej fotki słodziaków, piszcie ile dziennie robią kupek :-D:-D i kto siedzi a kto już pełza.. niech będzie jak było..
kto jest za?
 
reklama
Do góry