reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

najpierw złoże najlepsze życzonka dla Olisia dużo zdrówka i uśmiechu na buzi, dużo ząbków :tak::tak::tak: nasz akrobato


a teraz pochwale się , ze Kacperek juz kiedyś sam usiadł ale dzisiaj siedział sam:tak: i podniósł się sam:tak::tak:, no rewelacja, normalnie ze szczęści mało co nie odfrunęłam, tak mnie to cieszy jak głupią:-D:-D:-D
tak jak i te ząbale:-D
męzluo sie śmieje, ze już do reszty zgłupiałam , bo dziecko leży na macie a ja do nie go się śmieje i krzyczę pokaz ząbale hihihi
normalnie matka wariatka hhihi

ale przepraszam jeśli kogoś uraziłam
bo widzę , wojenne nastroje na forum
zaraz doczytam,

ale jeszcze pochwale się zdjatkami

a dupa bo padły mi baterie:-:)-:)-(
jutro wstawię:tak:
smutno mi:-(
 
reklama
no i super laski... szczerze mówiąc zamiast się kłócic wolę już debaty o niemowlęcych kupkach :-D:-D

mam nadzieję, że jutro dziewczyny nie będą się już kłócic, bo po co nas mają wszyscy czytac... głupio tak..

salik, anja, albi , joa, co Wy na to ? rozejm ??ja się piszę na tak !
 
Nutka kupuj tą drukarke hp'eki są dobre a za tą cene się opłaca. Ja ostatnio kupiłam "kombajn" epsona za 100zł.
.
życzę powodzenia:tak::tak:, bo ja kupiłam epsona ale nie kombajn, tylko sama drukarkę bo to było dawno, a takie sprzeciory były wtedy drogie, a zreszta nawet nie pamiętam, zeby były na rynku:no:


ale co chciałam powiedzieć, to największy szajs:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jaki kiedykolwiek kupiłam
nie dość , ze tego dnia co ja kupiłam, to wymieniłam 3 sztuki w sklepie, bo za każdym razem było coś z drukarką nie tak, to do tej pory szlak mnie trafia jak cos mam na niej wydrukować:angry::angry::angry:
jak nie trzeba to drukuje pięknie, a jak bardzo mi zależy, bo potrzebne na duch to sie ***** zawsze spierodli:sorry2::angry::angry::angry::angry:
przepraszam;-)
ale ta nienawiśc do tej firmy kwitła u mnie przez 5 lat i musiałam się wygadac:cool2:

aaaaaaaa
nutka, szkoda, ze nie jestem zalogowana na nk i nie mogę zobaczyć fotek:-:)-:)-(

oooo
dzidzia jestes?
co u Julkqa?
 
Muszę się przyłączyć.

Jeśli chodzi o wywyższanie to nie wiem jakie jest moje zdanie.. każda mama cieszy się z osiągnięc swojego dziecka i jest normą że chce się tym chwalić...
ale wiem, że czasem można by było odpuścić też... i dać szansę innym... i nie przesadzać, bo niektóre z naszych dzieci to siedziały i przekręcały się już w wieku 2 miesięcy :-D (nie mam na myśli konkretnych przykładów, ale pamiętam jak czasem chciało mi się śmiać jak czytałam )


wiedziałam, ze kogoś to rozśmieszy:tak::tak: ale mój Kacpero naprawdę przekręcił się 2 razy w kółko jak miał 3 tygodnie:-D:-D:-D:tak::tak::tak:



aj słer hihihihi
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
bo kurak nie mam czasu ostatnio:-(,
wiem koleżanki mnie molestują a ja po prostu nie mam czasu
rehabilitacja, codzienne zajęcia i remont poddasza a an dodatek szuakmy nowego auta, i normalnie wysiadam

a tu jeszcze bb trzeba odwiedzić, skajpem pogadać no i watek zamknięty;-) oczywiście:-D

no i real na dodatek nie tylko wirtual
 
Ostatnia edycja:
Do góry