reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Czsc z rana ja posprzątałam Amelka w nocy spokojna jadła dopiero o 6 i teraz znowu spi(kochane dziecko).Przywiozłam wczoraj jabłuszka i bede kładła jeszcze jade na rynek po południu po wisnie i ogórki ,czeka mnie robota wieczorem.Mąż dzis na 4 rano do pracy pojechał wiec bedzie szybciej w domku.Spadam pomyc slojki to bede miec mniej pracypotem.
 
reklama
witamy z ranka :)
dzisiejsza noc juz lepsza bo nicolka budzila sie tylko 3 razy a nie co godzine;-):tak: chyba rosnie jej kolejny zabek, tym razem na gorze:baffled: i takie to butki :):-)
jeju tak mi troche pogryzla piers, ze mnie strasznie boli jak karmie, a tu z butelki to sie nawet nie czepi mleczka, kupilam oslonki ale tak samo nici z picia z oslonka na brodawce no i sie musze meczyc troszke:baffled::confused:
 
Zwazylam Nadusie -10.2 kg:szok::szok::szok::szok::szok:
Mam nadzieje,ze moja waga bardzo, bardzo sie myli bo inaczej we wtorek na badaniu moze nie byc tak wesolo:sorry2:
Straszny upal, chce pojechac nad morze a obsrane za przeprszeniem wczoraj krzeselko samoch. sie suszy:confused:
 
Ania o q..wa. Mała wazy dokładnie tyle ile powinna mając rok:szok:. Dla pocieszenia mojego kolegi syn wazył w 10 miesiacu 11 kg a w 15 miesiacu 9,5 kg. Schudł jak zaczoł chodzić. Tak samo było z corką znajomej. Klaudia wazyła 11 kg w 11 miesiącu a teraz tyle samo mając 16 miesiecy i tez zaczeła tracic szybko kg jak tylko zaczeła raczkowac.
 
Moja niunia zasypia z smokiem ale potem go wypluwa i go nieszuka.A z starszą miałam 4 smoki bo ciągle gdzies wypluła w nocy i jak go niemiała to płakała.Pogoda sie poprawiła i słoneczko swieci.
 
DZIUBUŚ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA... POWODZENIA
3MAMY Z JULKIEM KCIUKASY


hejka Kochane, ja dzis mialam noc luzik, tzn raz budzil sie na jedzenie, a nie jak ostatnio co 3 h- ale i tak wole to niz to jakzamartwialams ie czemu On nie je....
u nas do d...pogoda i nici narazie z pola, a ja w domu juz wysiadam, bo Julek jet przzwyczajony,ze caly dzien na polku...:dry:
mam nadzieje,ze sie rozpogodzi w koncu....
dzis jade po wpis z prawa podatkowego- dowiem sie co dostałam, ale mam nadzieje,ze git bedzie...
jedna poprawka na wrzesien ale ze mna 130 osob- a jest nas 270 czyli prawie polowe usadzila:dry:
Julek teraz zasnal, a ja jestem taka wykonoczna,ze chyba sie poloze kolo niego...
buziaki i milego dnia
i wklaejam Julka zdjecia, bo dawno tego nie robiłam... buziole
 

Załączniki

  • DSC00543.JPG
    DSC00543.JPG
    36,3 KB · Wyświetleń: 10
  • DSC00564.JPG
    DSC00564.JPG
    46,7 KB · Wyświetleń: 11
Anja ja tez ostatanio wazylam Julka i wazy ok 9 kg... nie ktorzy mowia ,ze z niego grubasek, ale nie przejmuje sie tym i Tobie tez razdze to olac, tak jak Albi pisala , zobaczysz jak Oni szyciutko zrzuca to jak tylko beda sie wiecej ruszac;-)
 
reklama
Dziubuś i Jooaasiu "nie wystarczy pokochać,trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie".Więc w dniu zaślubin życzę by życie Wam dało wszystko, co w darze dać może, szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.
 

Załączniki

  • róża.gif
    róża.gif
    94,1 KB · Wyświetleń: 8
Do góry