reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

A zapomniałam Wam napisać ! Kubek dziś wstał sam w wózku :szok::szok:
Normalnie bym nie uwierzyła jakbym nie siedziała obok wózka ! Złapał się z przodu i stanął na równe nogi..po chwili oczywiście KLAP ! ale stanął sam samiuśki.... teraz już wierzę, że to możliwe !

A Julka agentka właśnie usnęła na balkonie w spacerówce Kuby. :-D
 
reklama
Ale Oli dzisiaj maruda:no:tylko na rękach i jesc mleka nie chce!Zjadł za to słoiczek zupy-190 ml cały!:szok::szok::szok:i słoiczek owców 120 ml!
To chyba przez zęby....bo ma bardzo napuchnięte na dole i aż takie czerwone........to oznaka przebijania się?:confused::confused::confused:
 
A zapomniałam Wam napisać ! Kubek dziś wstał sam w wózku :szok::szok:
Normalnie bym nie uwierzyła jakbym nie siedziała obok wózka ! Złapał się z przodu i stanął na równe nogi..po chwili oczywiście KLAP ! ale stanął sam samiuśki.... teraz już wierzę, że to możliwe !
Ale sprytny chłopak:tak::tak:
Ewa dzieciaczki słodziczki
Mój też wstaje-wyłazi z pasów ....chyba będę go musiała taśmą do wózka przyklejać:-D:-D:-D:-D
Aga
ależ Wikuś superowy a jaki już duuuuuży!Jak tam ząbki? Czekamy na fotki
A jak badania, będą w tym tygodniu?

Oli jest niemożliwy!Zaraz go zjem!
 
hej Dziewuszki!
sto lat dla solenizantów:)
zdjecia super, Nadka, Kubuś, Dawis, Wikus, Olis,- mam nadzieje,ze wymienilam wszystkich... slicznosci.... Esti a jesli o Twoja figure- dziewczyno tylko sie chwalic i cieszyc- popprostu rewelacja... az nie moge na Ciebie patrzec;/ ja nie moge pogodzic sie z rozstepami;/ narazie nie zblekly wszystkie i nie wiem co z tym zrobic... blagam doradzicie jakies zabiegi, bo ku... mam 23 lata i zygac mis ie chce jak jestem w jakims sklepie w przebieralni wi wiedz esie
Albi Dawis silny jest!!! Julek by sie tak nie utrzymal- chcoiaz kto wie, nie probowalam...
bylam dzis w Krk na zakupach... Julek zadowolony- bo tyle roznosci:)
kupilam mu swterek, bluzke i spodenki... a sobie stroj kapielowy itd...
i musze sie pochawlic- kupilam sobie rozowy swter- nigdy nie nosze takiego koloru- ale dobrze sie czulam w nim, u mnie w szafie to tylko zielen i czarny przede wszystkim ,ale odwazylam sie i poki co nie zaluje:)
a teraz najwznijesze, w sobote bylam u kuzyna i Julek w penwym momencie zaczla piszczec... no i patrze a tam na dole widac zabki.. ale stukalam i nic....
wczoraj stukalam i nic.... bo czulam pod palecem jak sprawdzlaam,a dzis koleznaka postukala i mamy w koncu prawa jedynke:)
druga pewnie nie dlugo wyjdze- mam nadzieje, i widac 2ke prawa.... w koncu!!!!!
jesli chodzi o stawanie to Julek caly czas chce stac.... pelza do tylu i z tego tematu narazie tyle:)
ja juz sesja zakonczona z jedna poprawka:)
ale coz wiekszosc ma wiec luzik....
u nas dzis tak goraco,ze narazie siedze w domu...
ja tez szukam spacerowki, bo w tym xlanderze Julkiw sie zle siedzi, bo nie da rady pioowo;/ albo tak jest skonstruowany alnbo Julek ma matke matolice;p
dawno nie wklejalam zdjec... postaram sie zarz cos wkleic:)
 
W końcu zasnął....uffffff.błoga cisza
Laski dajecie już swoim maluszkom żółtko?Podobno można od 6 miesiąca............zastanawiam sie czy Oliśkowi dać.............:confused:..:confused:..:confused:..:confused:...:confused:..:confused:.
 
Witam.
Wszystkiego naj dla Maksika, Kamili i Nicoli.
Zdjęcia jak zawsze cudowne, fajne te Wasze pociechy, a Wy nie jesteście wcale takie grube.


Dzisiaj zniosłam Celince rowerek ze strychu, dostała na chrzciny. Stwierdziłam, że już ładnie siedzi, bo coś jej w sobotę się odmieniło i cały czas tylko siada. Wiecie jaką miała radoche, chyba większą z włanczania melodyjek niż jeżdrzenia. Nawet trzymając się poręczy staneła na nóżkach:-D, chyba trochę nieświadomie. Wczoraj wyczułam drugi ząbek, pierwszy jeszcze się nie przebił a drugi idzie:baffled:.
 
my juz po spacerku i zakupkach :)
nicolka dziekuje za zyczenia, dzisiaj taka grzeczniutka na to swoje swięto, jakby wiedziala;-):-):tak:
a i skladamy spóźnione:zawstydzona/y: życzenia dla MAKSIKA I DLA KAROLKA w ich małe święto :-)
 
Ja mam na rozpisce zywieniowe Esti tak:

7 miesiac - 3x 180 ml mleka nastepnego z dotatkiem kleiku, jeden 180 ml papka lub zupka jarzynowa z mięsem, sok mozna zastępowac wymiennie kisielem, 1/2 zółtka co dwa dni.
 
reklama
Sto lat dla dzisiejszych solenizantów.U nas też żar leje się z nieba.A ja jestem padnięta po 9 godzinach pracy.W taką pogodę mamy urwanie głowy nawet nie ma czasu zjeść śniadania.
Za to moje dziecko znów kipi energią.Zaczął pełzać po podłodze niczym rak-do tyłu.
 
Do góry