reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Dziewczynki chcialam Was ostrzec , zebyscie uwazaly na takie male zielone muszki bo moja mame udziabaly kolo oka i ma tak spuchniete oko ze sie wystraszylam dzis poprostu masakra , musi smarowac mascia z antybiotykiem, a tak strasznie spuchlo , prawie nic na oko nie widzi, trzeba uwazac:-(
 
hejka, jestem na sekundke, musze Was przeprosic, bo ostatnio nie dokonczylam maila, gdzy moj tat amusial os robic, wiec wysllam tyle ile bylo;/
zdjecia Maluchów- juz nie takich małych- cudne... mam nadzieje,ze Julek jutro da mi posiedziec na kompie z Wami i powklejac zdjecia:)
buziaczki dla Was
STO LAT DLA BORYSKA
kolorowych snow i spokojnej jak najdluzej przespanej nocki
a jesli chodzi o chodziki, bylam przeciwniczka, ale dostalam po siostrzencu D, a nie wydlaam z Julkiem czasem i wkladam Go na chwile, on prawie nie lazi tylko stanie sobie kolo lawy i zrzuca wszystko co ma w zasiegu reki, a ja w tym czasie najczesciej sciele, robie sniadanie i myje sie... jest to jedyny ratunek,zeby cos zobic.... 15 min dziennie maks nic Mu nie bedzie...
 
Ach i jeszcze jedno,Maksik zaczął w nocy mi sie przewracac na brzuszek,a ja schizowac ze sie udusi i wstaje co 20 minut i sprawdzam czy lezy na plecykach. Wasze dzieci tez tak robią? Pozwalacie im spać na brzuszku?

u nas to samo- przewraca sie w nocy co 20 min na brzuch i zaczyna plakac bo sie dusi i nie umie z powrotem na plecki sie przekrecic.
Ufff- juz nie moge sie doczekac tej rehabilitacji zeby jej pomogla wycwiczyc miesnie. Biurokracji nie ma konca.......
Wszystkie dzieciaczki urocze, a panny mlode przepiekne.
Ciesze sie ze Olisia serduszko sie poprawia!!!

Widac ze lato w pelni bo wklejacie duuzo apetycznych letnich fotek. Oby na jesien sie wam nie odwrocilo bo milo jest ogladac dumne mamusie i cudne dzieciatka
 

Załączniki

  • 018.JPG
    018.JPG
    132 KB · Wyświetleń: 20
  • 024.JPG
    024.JPG
    120,3 KB · Wyświetleń: 23
  • 029.JPG
    029.JPG
    97,7 KB · Wyświetleń: 25
czesc dziewczyny. jak minela noc?.mi spokojnie pomimo tego ze bylo w mieszkaniu strasznie goraco kamilek sie nie budzil.
chcialabym wam powklejac troche fotek ale niemam zainstalowanego programu do mojego aparatu zreszta jak wiele innych .musze to wszystko pomalu poinstalowac dopiero bede mogla pochwalic sie zdjeciami.
ide was dalej doczytywac bo zaleglosci mam straszne
 
czesc kobitki ... u nas noc beznadziejna tzn u mnie bo J w pracy był ... mały kreci sie i wierci, marudzi zasypia na chwile i znowu to samo !!! niech wyjda te zeby bo dostane na głowe. jestem padnieta a on teraz spi w najlepsze z tatusiem, ja sie wykapalam i mialam czas zeby do was zajzec.

Ewcia sliczne zdjecia i Kubus wygląda tak powaznie jak Wikus , szkoda tylko ze moje dziecko nie siedzi jeszcze...

Pumi dominisia jak zwykle przepiekna i słodziutka :-)
 
reklama
kasiu jak dobrze juz cie widziec :-) gratulacje dla kamilka my dzisiaj odkrylismy 1 ząbka Wikusia :-) ale juz widac obok nastepna biała plamke :-) jak fajnie. kasiu ja ostatnio kupilam taka spacerowke jest leciutka i swietnie sie nia jezdzi :-)
WÓZKI ARTI LIBERO +ŁUK Z ZABAWKAMI -WYS.0 ZŁ !! (406313712) - Aukcje internetowe Allegro

a co masz ze zdrowkiem ??? ja z wikusiem mam problemy ehhh ...

dziekujemy za gratulacje maly jest dzielny chodz w nocy maruda :-) ale damy rade jak juz jeden jest.
Aga wozek super,jak tylko maz wroci z pracy to mu go pokaze. jestduzo ladniejszy i tanszy od tego ktory wypatrzylym w sklepie szkoda bo tamten juz zamowilam.
jesli o moje zdrowie to boli mnie czesto serce i jestem na etapie badan.

 
Ostatnia edycja:
Do góry