reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
NIe było mnie, wracam i co tu widzę.....:szok::szok::szok:
czytam Waszą polemikę już od wczoraj... i brak mi słów.. nie chodzi tylko co piszą styczniówki ale też kwietnowe mamy :baffled:
w 100% podpisuję się pod albi...

Nie chcę nikogo tu wymieniać ale nie rozumiem jak możecie wyzywać masiek od pierdolniętych, pojebanych itp.. Jesus, świat zwariował...
Nie popieram jej - to fakt... Zrobiła źle.. Ale przecież wiemy wszystkie że masiek jest chora !!!!!!!!!!!
Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego co ona musiała przeżyć żeby zrobić coś takiego?
Dlaczego wszyscy (prawie) ją poniżają, wyzywają.. a nikt nie pomyśli o tym co dzieje się z nią teraz.... Straciła jakby wszystko co miała.. Leosia, którego tak naprawdę nie było... straciła W, dom, rodzinę... Wiemy że fikcję ale jakże dla niej to było realne...

Wszyscy głupio pytają: masiek, powiedz nam DLACZEGO?... ale jak masiek może odpowiedzieć skoro wypieprzono ją z BB. Choćby nawet przemyślała i chciała wytłumaczyć to nie daliśmy jej do tego prawa, więc nie mamy też prawa na pewno jej w ten sposób oczerniać.
Myślę że ona potrzebuje lekarza, wsparcia, pomocy.. nie raz jednej z nas pomagała choćby dobrym słowem... a wyzwiska, obelgi itp na pewno jej nie pomogą... jeśli czyta to a sądzę że pod innym nickiem na pewno...
Jeśli chodzi o mnie to nie popieram ale też nie potępiam bo wiem że zrobiła to nie dla żartów a w desperacji...
 
U nas okropna pogoda........zimno, wiatrzycho wieje.....................Oli śpi a ja mam górę prasowania ale mam lenia

1.A to mój grubasek.....hehehe



2.A tak się opalaliśmy nad Hańczą......zimno było:baffled:
 
hejka
dzis straam sie byc na beirzaco, ale dopier teraz moge napisac:)
pilnuje dzis bratanka- 6letniego.... i nawet nie zdajecie sobie jak On mi pomaga- Julek bez Niego swiata nie widzi, jak sie tylko pojawi to juz nic sie ni liczy... robilam obiadek i Miki Go pilnowal- tzn. wsadzilm Go do chodzika i postawilam przed balkonem- on sobie patrzyl a Miki siedzial obok... i co?? moj brak wyobrazni.... Julek pociagnal za doniczke- wywalil ja na siebie:baffled: naszczescie nic mu sie nie stalo, nawet sie smial, nie uderzyla Go tylko byl caly w ziemi i wodzie....
buuuuuuu...... ale ze mnie matka....:zawstydzona/y:
teraz sobie spi...
Olis cudny....i jak slicznie siedzi:happy:
 
Ewa, bo mysmy na forum byly od poczatku ty, agnie , esti i ja no i masiek:sorry2:
Wiec inaczej do tego podchodzimy.Wyzywac chora kobiete od poj i psychopatk to grube przegiecie, ale nie chce tego komentowac bo to tylko swiadczy o brku kutury albo arogancji.

ciekawe jest ,ze ludzie akceptuja tak latwo alkoholikow lezacych na ulicy, ot facet mial slaby dzien, inne choroby , ale jak przyjdzie co do chorob duszy ktore najciezej wyleczyc to juz tego NIKT nie toleruje, bo zaraz etykietka poj...:crazy: smutne to:-(

Mam ochote mocno przytulic Masiek i mam nadzije,ze kiedys odzyska Leosia, W i mala Matylde;-)
 
Ja znam w swoim bliskim otoczeniu 2osoby chore psychiczne- w tym jedną na schizofremię maniakalno-depresyjna.....................z tym ze sie leczą.....ale krzywdy nikomu nie zrobiły nigdy...........prędzej sobie.Nigdy mi nie przeszło przez myśl,żeby tak kogoś chorego nazwać.A depresja jest chorobą XXI wieku jak i inne choroby psychiczne...........ale o tym głosno sie nie mówi, bo to przecież wstyd.
Nigdy nie wiadomo czy pod wpływem jakiś przeżyć nas coś takiego nie spotka........ludzka psychika jest bardzo krucha
 
reklama
Ewa, bo mysmy na forum byly od poczatku ty, agnie , esti i ja no i masiek:sorry2:
Wiec inaczej do tego podchodzimy.Wyzywac chora kobiete od poj i psychopatk to grube przegiecie, ale nie chce tego komentowac bo to tylko swiadczy o brku kutury albo arogancji.

ciekawe jest ,ze ludzie akceptuja tak latwo alkoholikow lezacych na ulicy, ot facet mial slaby dzien, inne choroby , ale jak przyjdzie co do chorob duszy ktore najciezej wyleczyc to juz tego NIKT nie toleruje, bo zaraz etykietka poj...:crazy: smutne to:-(

Mam ochote mocno przytulic Masiek i mam nadzije,ze kiedys odzyska Leosia, W i mala Matylde;-)

anja, podpisuje sie pod każdym słowem... także ostatnim zdaniem:tak:
 
Do góry