reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
aaa
iiiiiiiiiiiiiiii
nie czytam kłótni, bo mnie wkurzają:crazy::angry:

ale dopisze, ze nie potępiam Maśka, i nikt nie powinien tego też robić
 
Ostatnia edycja:
ja kąpię w wanience, którą wstawiam w dużą wannę. wcześniej wanienkę stawiałam na specjalnym stojaczku, ale boje się już, że moje 8kilo szczęścia+kilka litrów wody to za duże obciążenie dla stojaka:confused:

a ja kąpie na stojaku
Kacperek wazy 9300
i leje mu pełniutka wanienkę wody:tak::-D:-D:-D
chlapie ile wlezie, powódź w łazience i jaka ma uciechę:-D:-D:-D:-D
kocham na to patrzec a najchętniej bym wszytko nagrywała, bo potem jak oglądam a mój synek śpi to mi się łezka w oku kreci, że mam takiego szalonego synka, a buzia mu się śmieje cały czas :tak::tak:taki śmieszek jest z niego, budzi sie z uśmiechem an ustach moje szcęście malutkie
aj ak spi za długo to juz za nim tęsknie:happy:

a ze stojakiem nic sie nie dzieje:no::no::confused:
 
sylka ja tez tesknie za Zosią jak śpi:laugh2:
chyba kazda z nas tak ma:tak:

esti a ty sie nie daj,bo znow wyczytałam jakąś nagonkę na ciebie. :crazy::wściekła/y::angry:
tak nie moze być.
jestem naprawde zawiedziona tym co sie wyprawia na tym forum...
czytam ze stworzyłysmy tutaj taka miła atmosfere i ble,ble,ble a za chwilke jada na maśka, nie podoba mi sie to zachowanie niektórych dziewczyn z kwietnia,bo to już jest obłuda i arogancja,a to fora z dwora,to juz był szczyt bezczelności,a jeszcze mnie wku*wiło to NIE DOTYKAJ GÓWNA.:angry::no::angry:
 
Witam.Mój Kuba od jakiegoś czasu ciągle marudzi.Wykluł się 1 ząbek ale widzę że będzie następny.W niedzielę o 4 nad ranem to mieliśmy taką jazdę że szok.Dałam małemu Panadolu a i tak popłakiwał i marudził.Dopiero koło 9 dostał butlę i po butli w końcu usnął i spał do 13 a ja razem z nim.Dziś też marudził i marudził.Chciałaym żeby już miał wszystkie ząbki to byłby spokój i dzieciak by się nie męczył.
 
I tak sobie jeszcze dumam.Jak patrze na fotki Waszych maluchów co tak ładnie siedzą.Mój Kuba z podparciem to siedzi.Ale ja go spróbować posadzić samemu nie da rady leci w przód lub w tył albo na boki.Ja wiem że dzieci w różnym wieku siadają ale czy on już nie powinien mieć siłę żeby chociaż chwilę samemu posiedziec?Jak myślicie?Nie wiem czy iść z nim do lekarza czy czekać spokojnie.Zdaje się że u jednej z Was była podobna sytuacja.
 
Pumiś daj mi jakiś namiar na ten gryzaczek co Mimi. Szukam na ebayu angielskim i amerykanskim ale nie moge znalezc:-(. Moze pod zla nazwa szukam:confused::confused::confused: Wpisuje w wyszukiwarce soother lub dummies ale to moze nie te nazwy. Prosze pomoz,pleeaaassseee;-)
 
Kama- sprobuj wpisac " baby safe feeder"
 

Załączniki

  • pTRU1-3012963reg.jpg
    pTRU1-3012963reg.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Witamy z rana za nami spokojna noc ,pogoda sie poprawiła.Mąż w pracy a ja sie nudze w kocu dzisiaj swiet.O 17 jedziemy na grila do meża siostry.Szoda za u nas niema takich gryzików..swietnie wygląda.
 
Do góry