reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

szczypawka nie martw się butelką Jak odstawisz na roczek to już bez butelki się obejdziesz Zamiast butelki będziesz dawać kaszki na "łyżeczkę" na kolacje i śniadanko bo w nocy to już nic
salik widać ze zabawa fajna ale ja tam się boje takich karuzeli Ale popatrzec mogę;-)
 
reklama
Kami przedostaje sie ale to takie kawałeczki jakie powinny. Naprawde polecam dla dzieci, ktore juz pewnie 3maja zawawki i celuja do buzi. Bardzo im sie spodoba bo bardzo pomaga na dziązełka.
Ewa byłam na 100% pewna, ze napiszesz mi " a ja". Tylko skad wisz ile bys wazyła jakbys nie karmiła, moze jeszcze wiecej ;-).
 
dziekujemy za zyczenia
Dziewczyny RATUNKU!!!!!!!!!! co sie dzieje z buzka mojej Mimi?
 

Załączniki

  • 019.JPG
    019.JPG
    56,3 KB · Wyświetleń: 20
  • z.JPG
    z.JPG
    51 KB · Wyświetleń: 21
  • z (1).JPG
    z (1).JPG
    54,5 KB · Wyświetleń: 20
STO LAT DLA MIMISI
a teraz napisze co zapamietałam...

Aga widze, ze super si ebawilas- gdzie sa takie karuzle w Katociach?
Julke tak jak i Wasze dzieciatka uwielbia rwac gazety.... lizac itd.... kurcze gdyby to nie bylo szkdoliwe to bym Mu dawala, bo poprostu ziecka nie mam jak sie bawi ... dzis dorwal karty.... obracals obie 30 min w raczce, wyplul smocka i dawaj....:-D
ten gryzak mi tez sie spodoabal, ale przyjezdza mojej siory szwagier i aior a kupi i da......
Dziuba Martnia cudna i wloski dlugie...
hm... co mialam jeszcze pisac........ aha witam nowa Mamusie
i ide nyny.....

 
Pumi niestety Ci nie pomoge... na pewno jakies uczulenie...
moze od Slonka, albo za duzo wydzila wody?!
kurcze sorki Kochana ale naparwde nie wiem- albo jakies uczulenie.....
jak minal Wam dzionek?
 
Pumiś moze to alergia na jakieś jedzonko:confused: Ja Ci kochana nie pomogę bo jetem nie kumata,też bym od razu na forum do dziewczyn leciała i do lekarza. Ucałuj Mimisie od nas na poł roczku!!! Dzięki za podpowiedz w sprawie gryzaka,juz zamówiłam ze Stanów ,bo tutaj niestety nie ma.
 
reklama
Albi mamy podobne zdanie , najpierw zobaczylam krostke i pomyslalam ze to moze ospa a puzniej te plamy i na mysl mi przyszlo ze to moze od slonca.
Pumis idz do lekarza.
Sylwia nie obraz sie ale caly dzien mnie meczylo gdzie mieszkasz, mowilas ze w mazowieckiem ale gdzie dokladnie to zabij mnie nie powiem bo wydaje mi sie ze nie napisalas a jak napisalas to kopnij mnie w d... ale plis napisz gdzie mieszkasz bo nie zasne:-D:tak:
 
Do góry