reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

witamy nowa mamusie... napisz cos wiecej o sobie, skad jestes, o malenstwie i wogole...
kurcze ale sie mnozy nowych mamusiek ostatnio u nas hihihi:-DMili supcio,ze z Natalcia lepiej, caluski od nas
 
reklama
7 MIESIĄC

MAŁY ODKRYWCA Twój maluszek najprawdopodobniej potrafi już siedzieć, a to oznacza, że może obserwować świat z zupełnie innej perspektywy! Z każdym dniem jest bardziej aktywny i każdego dnia poznaje mnóstwo nowych rzeczy. Możliwość siadania pozwala mu na używanie rąk do poznawania świata. Chętniej teraz sięga po wszystko co wpada mu w ręce. W większości przypadków to co znajduje się w rączkach jest wkładane do buzi, pozwalając bardzo wrażliwemu języczkowi na zbadanie smaku i konsystencji. Twój maluszek z niesłychanym zapałem każdego dnia odkrywa świat, dlatego też trzeba być przygotowanym na to, że nie upłynie dużo czasu, a dojdzie do wniosku, że siedzenie jest nudne i wymyśli jak sięgnąć po ruchomą zabawkę zawieszoną nad łóżeczkiem. Od tego miesiąca zauważysz wiele nowych oznak w zachowaniu i umiejętnościach dziecka. Stanie się ono bardziej ciekawe świata i komunikatywne, chce być zabawiane interesującymi przedmiotami i czynnościami, a gaworząc, zaczyna chętnie uczestniczyć w konwersacjach. Jego osobowość staje się bardziej wyraźna każdego dnia. Może Cię zdziwić fakt, że w momencie kiedy maleństwo jest najbardziej rozbawione i komunikatywne, zaczyna także odczuwać niepokój i strach przed obcymi.
 
może któraś z mam pomoże mi jak wstawić suwaczek? :)
jak masz suwaczek to kopiujesz linka url jak nie to wejdz na www.suwaczek.pl i sobie go stworz a nastepnie skopiuj link URL i:
Ustawienia - Edytuj Sygnature - i bedzie miec takie samo okienko jak tu - wcisnij Insert Link( to ta ziemia ze spinaczem) zapisz.
Łatwiej nie potrafie tego napisac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja niunia brała żelazo jak miała 3 miesiące i własnie teraz przestaliśmy brać ,po 3 mililitry dziennie.Dolewałam do mleka.Ferum lek dawałam.
do mleka?lekarz ci kazał?pytam bo czytałam ze nie powinno się podawać z mlekiem bo spowalnia wchłanianie żelaza:confused:
u nas z podawaniem nie ma problemu Mała je uwielbia:sorry2:
 
reklama
Do góry