reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Albi- nie dosc ze synek ciasteczko to jeszcze maz niczego sobie! Uwazaj kochana bo sie okaze ze na innym forum np randki.pl towj maz okaze sie kochankiem jakiejs panny ktora przywlaszczy sobie jego wizerunek:-D:-D:-D
Ja tez jestem zszokowana ogorkiem kiszonym-pomimo ze to moje pierwsze dziecko i moze jestem przewrazliwiona ale to juz chyba powoli podchodzi pod zurek z kielbacha i bigos z grzybami:no:
Ja dzis dostalam opierdziel od pediatry ze o miesiac za wczesniej kuraka ze sloiczka wprowadzilam i mam sie powstrzymac i tylko warzywka i owoce ze sloiczkow i nadal cyca. Ale by zrobila mine jakbym sie pochwalila jakie tworcze mam " kolezanki " na forum:tak::szok:
U nas sie okazalo ze te bable i plamy sa wynikiem uczulenia na slonce. No to masz ci babo placek- jasna karnacja po tatusiu okazala sie nie mile widziana cecha dzidziczna:angry::baffled::dry:
Mili- zainspirowalas mnie tymi cudnymi balerinkami i ja dzis tez kupilam. A ze jestem zakupoholiczka to na 1 parze sie nie skonczylo
 

Załączniki

  • 015.JPG
    015.JPG
    90,1 KB · Wyświetleń: 20
  • 017.JPG
    017.JPG
    94 KB · Wyświetleń: 22
Witamy z ranka u nas nocka wmiare spokojnie mineła.Amelka już niespi bawi sie dzis wieczorem jade do mamusi na noc wiec dopiero w sobote wieczorem zajrze.A cco do pediatry to karzda jest inna i powiem że moja nawet niemarudziła że mała w chodziku chodzi(niezaczecto kazała).życzymy miłego dzionka.
 
Witam.O kurczę noc bez problemów!Spał do 5 potem mleczko i jeszcze usnął i spał do 8.Zaraz będę mu kaszkę robić bo to już jego czas.Albiniec słodki ten Twój maluch oj słodki.Ja się kurczę zastanawiam kiedy teój sam będzie siedział.Dzis wypłata mojego przyszłego męża więc jak pisalam wcześniej do mery idę i oczywiście na jakieś zakupki trzeba:-):-):-).Wczoraj w biedronce widziałam Huggiesy po normalnej cenie ale jakiś tam gratis dorzucają.Muszę iść i zakupić.Poza tym idę poszaleć w kosmetycznym i oczywiście do rossmanna bo promocja jest u nas teraz na deserki Gerbera:-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Kubula :-).


Pumi - zakupoholiczka to i ja jestem, młody wczoraj obsikał swoje body a M nie wział nic zapasowego na przebranie, wiec mowie idziemy do Świata Dziecka to mu kupie bodziaka hhahah. Była promocja, kupiłam mu śpicha, body, 2 pary skarpet, szlafrok i dwa kąplety koszulka spodnie i koszulka spodenki. hahaha.
Jak ktos przywłaszczy to byleby nie wstawił fotoszopem swojego ryja i tyle :D
Jezeli chodzi o Dominisie to powiem ci, ze wazy wiecej niz Dawcio bo moj 8100 i zgadza sie jest w bardzo wysokiej granicy. Widzisz jaką masz zdrową dziewuche. Buziule dla niej.
 
hejka
Albi Dawis bardzo to Twojego meza podobny;-)
Pumi butki rewelka
A ja zaraz ide na paznokcie:-)tak dlugo mi sie marzyly i puzniej jeszcze raz za butami pochodzic bo jeszcze nie kupilam, mam jedne na oku ale nie nie wiem czy beda pasowac wiec biore gorset, powiedzcie czy kolor zloty bedzie pasowal do koloru lososiowego?
Wszystkiego najlepszego dla Kubunia
 
reklama
Do góry