reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
ja na sekundke.... wszystkiego najlepszego dla wczorajszych solenizantwo, Juluś dzikuje pięknie za zyczonka
no i oczywiscie dla Naduski syskiego co najlpesze...
Donia jak super ,ze jestes, to moze jeszcze dori sie pokaze :-)
a myszorka to co?? odwzijcie sie!!!!
buziaczki i kolorowych snow
do jutra
 
no laseczki ja wlasnie tez sie borykam chyba z bolesnym zakowaniem maly jest marudny co chwilke sie budzi mam nadzieje ze to nic gorszego wklejam zdjecie synka i jego mamusi
 

Załączniki

  • bb.jpg
    bb.jpg
    63,6 KB · Wyświetleń: 47
  • bb1.jpg
    bb1.jpg
    78,3 KB · Wyświetleń: 33
Donia, Girly, witajcie spowrotem !!!!!!!!!!
Kasia, śliczny nowy wózio!
Esti, Oliś ślicznie stoi w łóżeczku !

Wszystkiego naj dla solenizantów !

Chodzikom też jestem przeciwna, ale dostał Kubek na chrzciny. Siedzi w nim głównie jak ja idę do łazienki się myc i wtedy go nie raz zabieram.... Ja się pluskam w wanience a on się bawi i go widzę.
Tyle tylko że on w nim nie chodzi, bo ma pod nóżkami takie speclajne zabezpieczenie dla dzieci młodszych i tylko sobie siedzi. Coś takiego.
luxs.gif

I wcale nie długo , kilkanaście minut w ciągu dnia. I raczej chodzika nie lubi.
Spryciuch nauczył się siadac z płaskiego i teraz to intensywnie cwiczy :-)

A mój Kwiatuszek pojechał własnie do szpitala z babcią. M ich wiezie... Ja tradycyjnie się poryczałam...Jesus, nie wyobrażam sobie tych trzech tygodni...:baffled: Czasem sie wkurzam jak mnie kopie w nocy i mam ochotę wynieśc ją do swojego pokoju..ale teraz 3 tygdonie bez kochanego kopania :sorry2: Szok :sorry2:
 
Wszystkiego najlepszego dla zaleglych solenizantow : Maksa i Nadusi
I wielkie buziaki dla Natalki która dzisiaj konczy 7 miesiecy J :-* caluski Natalko.

Donia witam cie J twoje maleństwo to nie takie maleństwo ile wazy i mierzy ??? a ty wygladasz jak bys nigdy w ciazy nie była taka laska z ciebie, fajnie ze wracaja dziewczyny z waszych początków,

Wlasnie co u myszorki ??? Asi S. ??? Agnie ??? ma ktoras kontakt ???

ewa wiesz ze dasz rade, pamietaj ze to ostatni raz jak jedzie bez ciebie :-) i trzymaj sie :-* mua
 
witam..noc spokojna za mna. jestem po sniadanku lece na miasto musze pozalatwiac kupe spraw urzedowych ,odc razu kamil bedzie mial spacerek.
Ewunia niemartw sie szybko wroci i bedzie cie znowu kopac :-):tak:.
 
reklama
Witamy u nas pogoda zapowiada sie superr.Noc mineła spokojnie ale obudziła sie o 6 i o 7 usneła i spi nadal.Idziemy jak sie obudzi do sklepu a potem do lekarza i na zakupy.Wyprałam powiesiłam pranie posprzątałam jestem wyrobiona,jak to dobże jak mała spi moge wszystko porobić a potem mam spokój.O własnie wstała wiec spadamy aciu
 
Do góry