reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

esti, nie żartuj! :szok:
A ta 9 to według jakiej rozmiarówki?
Mój Kubek ma buty Adidasa rozm 18 i są na niego już ledwo, ledwo, może do końca wakacji ponosi w chłodniejszy dzionek, a potem popędzę na allegro.
O takie
Jak noci 18 to znajdziesz na niego kozaczki. Duże nóżki ma, będzie z niego duży mężczyzna jak dorośnie:-D
 
reklama
My tez będziemy musieli poszukać bucików na zimę, bo Tobi pewnie zacznie chodzić o tej porze roku i nie wiem czy wysiedzi w wózku. narazie nie wiem jakie nosi rozmiar, ale chyba spory, w końcu cały jest duży - po tatusiu, który nosi 45-46. Ja dla odmiany 35-36 (zimowe 37):rofl2:
 
Ewa ja mu centymetrem zmierzylam.ma 9cm.a buciki nosi rozmiar 0-3 miesiace
Pandi ja na zime szukam butkow..................ale jak sa to tylko takie kapcie.....a Oli bedzie juz w pazdzierniku, litopadzie chodzil i musi miec prawdziwe buty usztywniona kostke i zimowe.....a takich malych nie ma

A ja ajest chlodniej........................to tez akaldam butki bo malemu stopki marzna
 
witam:tak::tak:
ja juz po dniu paprykowym:baffled:
przerobiłam 10 kilo:szok::-D:-D:-D

no i dzisiaj bylismy u pni doktor na sprawdzeniu od rehabilitacji,
wszytko w porządeczku, symetria bardzo dobra, główka tez juz się poprawiła po tym spłaszczeniu i w ogóle jest nad wiek rozwinięty :-D:-D:tak::tak:i zeby mu w niczym nie pomagac:no:
tak pani doktor powiedział
a jak go fanie tam ubrałam, nikt nie chciał wierzy , że ma 7 miesiecy
ale jeszcze nie chodzi więc musieli uwierzyć:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
siadzie jak 8miesięczne dziecko i zaczyna klękac:baffled:
umówieni jesteśmy na sprawdzenie, ale to tylko rutyna, na 13 pażdziernika, i jesli ma wierzy pani doktor to Kacperek ma już wtedy chodzić przy meblach:confused::confused::confused::confused:
no zobaczymy:-D:-D:-D

wymiary no szok 2 dni temu wazył 9000 a dzisiaj 9500 to jest niemożliwe
któraś waga oszukuje:dry:
jutro zważę na mojej, 71 długości w klacie 49 a w główce 44
chłop jak dąb, w końcu ma po kim dziedziczy hhihiih
albi będzie wiedziała;-):-D:-D:-D:-D:-D

Spóźnione życzonka dla Kubusia i Tobiaszka:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zapomniałam:baffled:
dzisiaj ujawnił się 3 ząbek lewa jedynka na górze
aalllee fajnie:laugh2:
prawa już biaława


tak się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D

test łyżeczką --- pozytywny:-D:-D:-D:-D
 
Do góry