reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Kasiu nie za ma co;-);-);-);-):tak::-D

dzisiaj 4 ząbek już świeci czyli siekanie w pełni:-D:-D:-D
tylko, ze to moje cycki:-:)-D:-D:-D:-D

my mmay 4 pary i dostaliśmy skórzane takie na jesień lekko używane ze sztywną piętka juz do chodzenia

ale nie wiem
bo jak się urodził Kacperek to mu zakładałam buciki codziennie dla szpanu of course:-D:-D:-D:-D no i było chłodno:tak::tak:
ale teraz jak jest ciepło to chodzi bez skarpetek i raz było chłodno chciałam mu założyć
a tu się gad odzwyczaił :baffled:i ściska paluszki w buciku wiec po co ma się denerwować na razie nie zakładam żadnych


ale dzień mi się zaczął telefoniczny normalnie nie mam czasu śniadania zjeść
juz 3 koleżanki dzwoniły wszystkie w ciąży:szok::-D:-D:-D

wa wczoraj kolega z dawnych lat ;-):-):-)chyba godzinkę rozmawialiśmy
a ja ta papryke robiłam i skończyłam chyba o 20

Pumi nie martw się zobaczysz jak to zleci, Mimisia jest dzielna i duża dziewczyna poradzi sobie na pewno, bardzo często my chodziliśmy czasami 2 razy w tygodniu a zwykle raz
3mamy kciuki:-D:-D:-D:-D

ps, ja nosze 39 a mężulo 44
 
reklama
A moja Natalia nienawidzi ani skarpetek ani bucikow ani czapek, skarpety sciaga razem z butami a gdy zakladam to patrze a ona juz sobie kapelusz rozwiazala i sciaga i tak wkolko nie nadazam za nia, a co to dopiero zima bedzie , chyba na boso po sniegu bedzie latac, co za nieokrzesane dziecko:-D:-D:-D
 
Ja noszę 38 tatuś Kuby 43 a Kuba ma duże stópki-tak mi się przynajmniej wydaje:)Byliśmy na spacerku jeszcze później wyjdzie my raz jeszcze ja zaraz pędzę do kwiaciarni po kwiatki dla mamy a potem zupkujemy Kubaska.Dziś łyżeczką mu podziąsełkach postukałam coś tam już dudni wczoraj tak nie było.Czyli zębalki następne będą,ciekawe tylko kiedy?
 
wrocilam juz ze spacerku..pogoda nawet sie ustabilizowala wiec jak wrociD. z pracy to pojdziemy gdzies w trojke.teraz ide gotowac obiad .dzis jemy wszyscy zimnieczki ,kalafior i rybke.milego popoludnia zycze .odezwe sie wieczorkiem
 
U nas kapanie to tez zadanie dla mezczyzny, ja sie nie wtracam, chyba ze maz pracuje do pozna to wtedy przejmuje paleczke.

Dostalam 5 par butow, ale jeszcze za duze i nie wiem po co mialabym je ubierac. Jak Thomas zacznie chodzic to wtedy tak. Poki co to czasami zakladam mu skarpety-pantofle z grzechotkami.

Sylka jak u was wyglada ta rehabilitacja??

Pumi 6 razy w tygodniu przez 6 miesiecy?! To duzo, ale szybciutko zauwazysz rezultaty. Zycze powodzenia i duzo cierpliwosci. My mamy teraz przerwe wakacyjna i 19 wracamy do cwiczen.
 
My tez ze spacerku wrocilismy.Obiadek ugotowany i jak m zaraz wroci z pracy to na zakupy jedziemy,bo jutro swieto i sklepz pozamzkane.A w sobote jedziemy do kuzynki i wracamy w niedziele wieczorem.Pogoda u nas ladna.
 
A moja Natalia nienawidzi ani skarpetek ani bucikow ani czapek, skarpety sciaga razem z butami a gdy zakladam to patrze a ona juz sobie kapelusz rozwiazala i sciaga i tak wkolko nie nadazam za nia, a co to dopiero zima bedzie , chyba na boso po sniegu bedzie latac, co za nieokrzesane dziecko:-D:-D:-D

Moj to samo..... skarpetki lądują na ziemi..........juz 2pary zgubiliśmy:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry