reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

U nas mówią, że Celinka do taty podobna. Ale jak patrze na swoje zdjecia jak byłam w jej wieku, to wygladamy jak bliźniaczki:-D. Zeskanuje i wstawie:-), dla porównania.
Chciałam w stawić kilka fotek ale za niski sygnał przekazu mam:wściekła/y:
 
reklama
U nas w nocy byłą straszna burza......ja tam sie nie boję.....ale w nocy to miałam stracha......błyskało i grzmiało przez ponad 2 godziny....ale tak grzmiałoe że aż szyby mi sie trzęsły w oknach..................po drodze do sklepu widizałm pare połamanych drzew
 
jeny dziewczyny nie mam czasu totalnie zeby do Was zaglądac, niby w domu siedzę bo pogoda paskudna, ale ciągle jest coś do zrobienia... nic nie czytalam, przyznaję bez bicia, przekazuję w skrócie co u nas:
jutro S wraca z morza i w poniedziałek się przeprowadzamy!! :-D:-D będziemy mieszkać u teścia kobiety (mieszkają razem a jej mieszkanie piste stoi), niedaleko ode mnie więc w razie czego malą do mamy łatwo podrzucić, no i jakieś 3minuty do morza!!!! mieszkanie jest bardzo ładne, 2pokoje, dwa minusy - trzecie piętro (nie wiem jak wózek wtacham jak S w pracy będzie), i brak internetu - przynajmniej na początku!! ale najważniejsze że będziemy sami, jeszcze nie na swoim, ale to już zawsze coś!!
 
witamy:tak::-D:-D:-D
na wstępie najlepsze zyczonka dla
Martynki, Wiktorka i mojego syneczka Kacperka z okazji wczorajszej 7 miesięcznicy:-D:-D

u na tez burzowo i to bardzo było:baffled: ale ja tam się nie boję
ale dlaczego tak parno, normalnie człowiek cały mikry była a dziecka było mi tym bardziej szkoda

Mili tak przykro gdy słyszy lub czyta się takie historie:-:)-(
Mili a czemu czekacie na teściów co do przeprowadzki??? może nie doczytałam:sorry2:

ząbki widac nie ma to tamto, i stoi cudnie ale jaki on szczuplutki:sorry2:
Esti pokaż nam nie w okularach, wtedy może się dopatrzymy podobieństwa, coś musi mieć z ciebie:confused::confused:
 
ach, no właśnie, zapomniałabym!!
zalegle sto lat dla chłopaków od cioci i Martynki!! my zaraz jedziemy po prezent dla małej z okazji 7.miesięcy :-D i za to ze mama tak ladnie mówi :-D jeszcze nie mam pomysłu ale na pewno coś wymyślę
 
czesc
jestem ....................... mam nadzieje ze juz teraz bede z wami
Gabi łazi po raku jak stara wstaje wszedzie gdzie tylko moze KATASTROFA
zabki sztuk 2 smieje sie ciagle jest bardzo rozmówna wrzucam zdjatka
DSC04149.jpg

DSC04295.jpg
 
czesc kobietki kochane moje :-) nie mam jak do was zagladac bo nadal jestem u rodzicow i do jutra zostajemy maly zaczyna sam siedziec chwile bo chwile ale siedzi co mnie zaczyna bbbaaaaardzo cieszyc hehe :-)

Wikus bardzo dziekuje za zyczenia i sklada zaleg le wczorajszym 7 miesieczniakom :-) buuuuuuzi :-*


Esti sliczna jestes i nie boj sie olis jeszcze bedzie podobny do ciebie, u mnie niektorzy twierdza ze wiki sie zmienia i zaczyna byc podobny do mnie (nadal mam nadzieje ze tak kiedys bedzie)

u nas nadal tylko 1 zabek ale ida i ida maly nawet spokojny jest w nocy a w dzien super bo ma przy sobie 2 ciotki ktore go co chwile czyms zaskakuja :-)

u nas po przedwczorajszej burzy masakra nasze auto ma rozwalona szybe cala potrzaskana od tego cholernego gradu, wogole co 2 auto rozwalone na osiedlu jest !!!! myslalam ze to juz koniec swiata wczoraj a dzisiaj znowu pada i pada !!!! wrrrr .... cos okropnego poprostu !!!!

nie doczytalam za duzo ale nie mam jak .... wiec zycze wczystkim wszystkiego naj naj i tych zabkow i kolejnych osiagniec, moze zajze jeszcze dzisiaj do was kobietki.
 
reklama
Do góry