reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

brzezno to fajnie i blisko do morza szkoda tylko,ze nie ma u nas ladnej pogody przez caly rok by spacerowac:sorry2:ale dobre i to co jest, mysmy dzis caly dzien w jelitkowie spedzilysmy, ogladalam te apartmenty NEPTUNPARK, piekne te mieszkania, ehhh marzenie 25.000 za m2:crazy:
Moja wykapana, miala piach we wszystkich faldkach, najedzona i KIMA, Luki poszedl po pifko:tak:CISZAAAA jak dobrze:dry: jutro ma padac i burzyc wiec pewnie lkalny park nam zstanie na spacerek
 
reklama
Anula a wiesz co tak bym wytarmosila Dusienke :-)tak z milosci:-pmoj juz spi ide jesc bo padam kto sie przylacza chetnie zrobie cos dobrego na tyle co potrafie:-Dbo co do niektorym do piet nie siegam na forum:zawstydzona/y:
 
czesc dziewczyny. nieodzywalam sie od rana bo bylam dzis prawie caly dzien u kolezanki ktora ma o dzien mlodszego synka od kamilka.kamil byl przeszczesliwy.
 
Hej.....ale sie narobiłam 10kg ogórkow..........zapsay an zimę są..jeszcze papryka
Teraz relaksuję sie przy piwku
Dziuba ja to będę się powtarzać......hihi może to skoki rozwojowe?A mam znajomych w Gdansk- Brzeźno.......bylam u nich 7 lat temu na wakacjach;-)
 
reklama
o bosze! a w ktorym momencie ja nazwalam matki pracujace wyrodnymi??? bo sobie nie przypominam. Albi- jak zwykle walnela posta z grubej rury. Mam swoje zdanie na ten temat i chcialam sie wypowiedziec. Poza tym nie wpatruje sie bezsensownie jak ciele w malowane wrota w Dominike tylko spedzam z nia czas pozytecznie. Jak kura domowa absolutnie sie tez nie czuje i w garach nie siedze. Kawy tez z kolezankami nie mam zwyczaju pijac ani chodzic na plotki kosztem mojego dziecka. Zdesperowana siedzeniem w domu nie jestem bo czuje sie szczesliwa budzac sie w poblizu mojej kruszynki ze swiadomoscia, ze nie musze jej zostawiac idac do pracy.I nikt mi nie wmowi ze jakakolwiek niania zajmie sie lepiej dzieckiem niz matka ( chyba ze matka jest zwichrowana:-D). Przynajmniej moja chora Dominika nikt by sie tak nie zajal niz ja!.
Albi - ciesze sie masz ciekawa prace i chwala ci za to, aczkolowiek nie musisz od razu atakowac mnie za to ze ja jestem STAY HOME MOM i wypowiedzialam sie na forum w inny sposob niz tobie pasuje.
I blagam - nie rozpoczynaj ze mna teraz potyczki slownej bo nie to bylo intencja mojego postu.
 
Do góry