reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Anja-nutka ma racje, wystarczyło napisać że to szkodzi, lub np ze Ty bys tego nie podała, widzę ze jedna lepsza od drugiej, ciagle któras jest mądrzejsza, poucza ciągle, zabierzcie się za swoje dzieci a nie za inne, one maja swoje mamy i nie musicie się wtrącać, człowiek uczy się na błędach, wszechwiedzące się znalazly, anja ... troszkę postopuj bo to nie forum na którym się docina komuś !!!!


pozwólcie, że się podpiszę !!!!
 
reklama
Pandi najpierw woda potem mleko. wspolczuje ci jakos sie pomalu oswoissz z ta mysla .mi bylo bardzo dlugo przykro ze juz niemoge kamila karmic piersia nawet sobie poplakiwalam .teraz tez jest mi smutno ale juz inaczej do tego podchodze niz na poczatku.acha i ja nigdy niezostawiam mleka jesli kamil niedopije zawsze dostaje swierze.
noc minela spokojnie kamil bardzo szybko padl wieczorem i spal spokojnie cala noc .ja tez .
pogoda do bani.rano bylo cieplo a teraz pochmurno i zaraz bedzielalo.
 
cześć mamuśki :-) WSZYSTKIEGO NAJMILSZEGO DLA OLISIA :-) u nas pogoda całkiem ładna choć zaczyna sie chmurzyć. Żal przyznać, ale już chyba jesień nadchodzi :-( a ja jeszcze ani razu w jeziorze sie nie wykąpałam, choć mieszkam na mazurach-wstyd. może jeszcze nic straconego...
 
Anja-nutka ma racje, wystarczyło napisać że to szkodzi, lub np ze Ty bys tego nie podała, widzę ze jedna lepsza od drugiej, ciagle któras jest mądrzejsza, poucza ciągle, zabierzcie się za swoje dzieci a nie za inne, one maja swoje mamy i nie musicie się wtrącać, człowiek uczy się na błędach, wszechwiedzące się znalazly, anja ... troszkę postopuj bo to nie forum na którym się docina komuś !!!!
1. takie podejscie sprawia, ze dzieci sa bite, maltretowane a niekiedy zabijane przykład Bartka. Wszyscy widzieli i nikt ku........nie ingerował bo mieli taki sam stosunek jak Joa. Nie nasze nie wtrącamy sie.
2. leki homoopatyczne maja to do siebie, ze tak jak i paracetamol w nadmiernych ilosciach osadza sie w watrobie i moze zabic. Taki przypadek był dwa lata temu. Ja rozumiem czasem, jak ja, Girly nawet Ania podac, paracetamol albo ibufen bo dziecko cos boli ale nie codziennie, zeby dziecko uspokoic.
3.w obronie staneła osoba co juz dwa razy zawiozła dziecko do znachorki...........sorry tez mi autorytet.
Ja Anie popieram nie dlatego, ze ja lubie a was nie, uwazam, ze po prostu tu argumenty sa nie do podwazenia.
 
pandi chyba raczej najpierw leje sie wode i potem dodatje mleka odpowiednia ilosc, A JA mleko trzymam dluzej nawet do 3-4 godzin jak maly nie zje tylko wkladam do takiego termosu i jest albo cieple albo letnie.

aga to nie chodzi o to, żeby mleko było ciepłe i żeby dziecku zimnego nie podawać, bo podgrzać też go nie można:no:

to chodzi o to, ze w rozrobionym mleku profesjonalnie nazywając rozczynem po kilku godzinach przy odpowiedniej temperaturze( czyli ciepłej lub letniej jak to ujęłaś nieprofesjonalnie) namnażają się baterie
a wszyscy wiemy, iz mleko jest najlepszą pożywką dla bakterii, na dodatek słodkie, co przyspiesza fermentację:nerd:

ps uważaj aby ten termosik nie wyleciał ci w powietrze jak APOLLO 13:-D


do Pandi również
sama jeszcze na butle nie przestawiłam, ale posiadając pewną wiedzę z zakresu chemii, mikrobiologi i zwykłej biologii z klasy 4 :tak::tak:
proponuje w tym termosiku trzymać wodę zagrzaną( w której prze 3 godziny nic nie powinno się namnożyć bo jest po przegotowaniu)
a jeśli mały się obudzi to tylko mieszasz z proszkiem i gotowe:nerd:

Najlepsze życzonka dla OLISIA naszego STARSZAKA
 
na pewno zapomniałam o miesięcznicach innych dzieciaczków:zawstydzona/y::-:)-(
ale to z uwagi barku czasu, nie zawsze wchodzę na bb
zresztą ostatnio bardzo się tu zmieniało:baffled::crazy:
dlatego składam moc całusów i uścisków dla zaległych jubilatów:-D
dużo zdrówka i mało płaczu i bólu na ząbkowanie
 
1. takie podejscie sprawia, ze dzieci sa bite, maltretowane a niekiedy zabijane przykład Bartka. Wszyscy widzieli i nikt ku........nie ingerował bo mieli taki sam stosunek jak Joa. Nie nasze nie wtrącamy sie.
2. leki homoopatyczne maja to do siebie, ze tak jak i paracetamol w nadmiernych ilosciach osadza sie w watrobie i moze zabic. Taki przypadek był dwa lata temu. Ja rozumiem czasem, jak ja, Girly nawet Ania podac, paracetamol albo ibufen bo dziecko cos boli ale nie codziennie, zeby dziecko uspokoic.
3.w obronie staneła osoba co juz dwa razy zawiozła dziecko do znachorki...........sorry tez mi autorytet.
Ja Anie popieram nie dlatego, ze ja lubie a was nie, uwazam, ze po prostu tu argumenty sa nie do podwazenia.

Zgadzam sie z tobą czesciowo ,ale argumentów niebyło żadnego tylko wyzywanie od złych.NIEWIEM CZY TO DO MNIE SIE TYCZYŁO Z TĄ ZNACHORKĄ ,ale ja nigdy niebyłam u niej.
 
Mleko małej robie nastepująco:Wlewam odpowiednią ilosc wody i dodaje mleko,Amelka jest takim głodomorkiem że niezostawia prawie nic,jak gdzies jedziemy to wlewam wode w termosw i kiedy mała jest głodna to jej robie.Nieraz zdarzy mi sie zrobić 15 20 minut zawczesnie ale chowam do lodówki odkreconą butle z mleczkiem, nigdy nie dłużej boje sie że może jej zaszkodzić.
 
albi, może i masz rację..
ale uważam że anja przesadziła :szok:
przeciez mogla napisać to normalnie
a nie tak

Aga sorry ale Ciebie to bym na 3 zdrowaski d goracego pieca wklada bys troche zmadrzala, bo normalnie krew mi krzepnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dzieciaka prochami na nc szprycowac :no:beznadziejna jestes i tyle!:wściekła/y:
myślę , że każdą z nas takie słowa by zabolały... nie uważam że można oczerniać Agę tylko dlatego że jest młodsza lub daje danonki czy używa chodzika...:crazy: nie bije Wiktora, nie maltretuje, więc spoko :tak: nie myślę, by 5 granulek rumianku aż tak Wikusiowi zaszkodziło...
zresztą nawet Basia pisała , że można podać....

nie sądzę, że anja jest najmądrzejsza i wszystko wie najlepiej...jest tu wiele mam, które według mnie dają lepsze rady i naprawdę służą pomocą, a mimo to piszą normalnie i się nie wywyższają ani nikogo nie oczerniają publicznie
po prostu: forum robi się nieetyczne i niesmaczne ...


ps.

.
leki homoopatyczne maja to do siebie, ze tak jak i paracetamol w nadmiernych ilosciach osadza sie w watrobie i moze zabic.
albi, ale naprawdę 5 granulek, o których pisała salik, to nie jest nadmierna ilość... przecież nie daje mu tego co 5 minut, tylko sama pisała, że na noc....
daje mu codziennie wieczorem granulki te co Basia polecila 5 na noc i nie marudzi już tak bardzo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewa zgadzam sie z toba forum zrobilo sie niesmaczne nie mozna porownywac zwyklych bledow mlodych mam do swiadomego maltretowania dzieci pozatym zauwarzylam ze najwiecej maja do powiedzenia mamy ktore maja jedno dziecko a wiec doswiadczenie zdobywaja na bierzaco ale ich doswiadczenia jakims cudem sa lepsze niz innych a rady bardziej kompetentne ja mam trzecie dziecko i jeszcze zadnej z was nie wyzwalam ze cos robi zle zreszta nie udzielam sie wcale bo moze sie okazac ze wogole sie nie znam :baffled:
a tak wogole wszystkiego naj dla OLISIA i WSZYSKICH DZIECIACZKOW KTORE OSTATNIO MIALY SWOJE MIESIECZNICE:-):-):-):-) i chcialam sie pochwalic ze Karolkowi wyszedl dzis pierwszy zabek obylo sie bez granulek srodkow przeciwbolowych zdrowasiek w piecu i innych :confused: oczywiscie jesli komus byly te srodki potrzebne i calym saercem czuje ze robi najlepiej dla swojego skarbu a wierze ze tak jest to bardzo dobrze i niech robi swoje dalej :tak:a na niektore tematy nie warto tu pisac zwlaszcza jesli odbiegaja od przekonan wiekszosci :nerd:
 
Do góry