reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ale przecież pozjadałaś wszystkie rozumy
gdzie napisalam ze jestem najmadrzejsza badz napiasalm ze pozjadalam wszystkie rozumy ???
Napisalam ze JA tak robie a kazdy robi jak uwaza !!! ty rob jak ty chcesz a ja bede robic jak ja chce i nic nie pozjadalam bo jest tu wiele dziewczyn ktore duzo wiecej wiedzy posiadaja odemnie i nie dpisuj mi czegos czego nie powiedzialam !!!
 
reklama
Helenko, gratuluje ząbka ale nie tobie tylko Karolkowi
z tego co wiem, Nadusi Anji też dzisiaj wyszedł pierwszy ząbek ząbek

helenko ale chawirka ci się szykuje:tak::tak::tak::-)
mam nadzieje, ze wstawisz fotki jak już będzie git
akurat taka przestrzeń dal 3 rozrabiaków

szczere gratulacje pierwszym siekaczom:-D:-D:-D

jagna nie martw sie
mojej koleżanki synek starszy o półtora miesiąca od Kacperka dostał ząbki o wiele później niż Kacperek
mój mały juz miała 2 na dole jak jemu 1 się pojawił, ale wszytko w swoim czasie i ty będziesz mieć chwile radości:happy:
 


granulki nie mogą działać tak samo jak żel, z prostej przyczyny,
zel stosujemy do miejscowo a granulki przechodzą przez układ trawienny i wchłaniają się w całym organizmie,
to tak w ramach ścisłości

Żeby żel nie działał tak jak granulki trzeba by go zetrzeć po pewnym czasie i niepołykać przez ten czas,a nasze maleństwa połykają go, a Celinka to nawet potrafi mi go zlizać z palca zanim go nałoże, jakim cudem to nie wiem.
 
dzielisysmy sie swoimi doswiadczeniami, i przezyciami ale widze ze nie mozna nic napisac bo potem jest jechane po ktorejsc przez 10 stron na forum. dlaczego nie mozna napisac ze ja zrobilabym tak albo tak bylo by lepiej ??? tylko odrazu walic po kims.
 
dzielisysmy sie swoimi doswiadczeniami, i przezyciami ale widze ze nie mozna nic napisac bo potem jest jechane po ktorejsc przez 10 stron na forum. dlaczego nie mozna napisac ze ja zrobilabym tak albo tak bylo by lepiej ??? tylko odrazu walic po kims.
Zgadzam się!!!!


Wam też wywala strone jak chcecie odświeżyć albo odpowiedż napisać?
 
Troche o dzisiejszym dniu:Ja dziś po ciężkim dniu.
Najpierw mała mnie obudziła o 5:30:wściekła/y:, potem moja mama pojechała do fryzjera i nie zjadłam śniadania ani włosów nie umyłam, bo to moje dziecie płakało jak wychodziłam, a spać nie chciało. Śniadanie zjadłam o 12:30 i odrazu jechałyśmy z mamą i małą do miasta, tam mała jak aniołek:-D, tylko facetów zaczepiała, podobnych posturą do mojego brata, tęskni za wujkiem:-(, takie maleństwo. Zakupy nie udane:crazy: bo nic praktycznie nie kupiłyśmy, a chciałam kupić troche bodziaczków dla niuni bo wyrosła i przymierzyć kombinezon, co by wiedzieć jaki na allegro kupić, bo taniej. W sklepie dla dzieci, nie pozwoliła nam baba przymuierzyć kombinezonu:wściekła/y:, więc wyszłam bez zakupów, a zarobiła by baba. W piątek jade do Nowego Tomyśla po brata yto tam może coś kupie.
 
ojej jeszcze jakies dzieciaczki maja pierwszy zabek wiec tez gratulacje :-):-) przyznam sie ze nie doczytalam
A TAK WOGOLE CZY WIECIE ILE ZARAZKOW JEST W POWIETRZU ZWLASZCZA W MIASTACH GDZIE JEZDZA SAMOCHODY NIE POZWALAJMY DZIECIOM CHODZIC NA SPACERY BEZ MASECZEK TO DLA ICH DOBRA!!! Od dawna chcialam to napisac czytajac wasze ,,troskliwe'' delikatne porady, za 2 lata wasze dzieci beda sie obrzerac chipsami i popijac cole bo beda chcialy a teraz wypisujecie tu jakies farmazony pewnie ze ni szprycuje si dzieci lekami bo to nie dobrze nie daje sie zkislego mleka bo to nie dobrze nie dajemy mleka od krowy bo wogule dzieci po nim umra albo nie daj Boze wyrosna na takich ludzi jak my bo my pilismy takie swinstwo i jeszcze podajmy do sadu naszych rodzicow bo popelniali bledy a tych zdaje sie nie wolno popelniac przeciez do diabla karzdy ma prawo sie mylic ale nie trzeba go zaraz zniszczyc i jestem pewna ze kazda z was ma jakies drobiazgi na sumieniu tylko o tym nie pisze

 
reklama
Aga nie chcę się kłocic tylko ci szczerze z serca radzę a ty tu jakieś wykrzykniki, co ci jest??? osa cię ugryzła????

po pierwsze to trzeba czytać ze zrozumieniem ::: nie napisałam, ze ty napisałaś , że pozjadałaś wszystkie rozumy
ta treść wynika z sensu twoich postów((HELLOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ)
wiesz wszytko co jest dobre co złe i nie poddajesz wątpliwości swoich poglądów, ze może być inaczej
racja rób jak chcesz ja cię nie namawiam

jesteś uparta, pewna siebie ( mówi sie , ze kto nie ryzykuje to w kozie nie siedzi) ale na boga nie kosztem dziecka:dry:

ja tu po tobie nie jadę tylko radzę ale widzę, ze szkoda na to czasu:szok:

syn może ci w przyszłości podziękuje, w co wątpię, bo nie domyśli sie jaka była geneza jego problemów

i jeszcze raz:::: czytaj ze zrozumieniem a nie będzie w przyszłości takich niuansów
 
Do góry