reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

dzieki za info...

gdzie wy jestescie co ???

maly zasypia bo jakis marudny juz byl znowu ulal o 19 :-( zmierzylam mu temp ale ma 36.8 wiec to nic takiego ... dobrze ze nie zyga ale to mnie martwi kurcze troche duzy juz jest jak na ulewanie co ???
 
reklama
dzieki za info...

gdzie wy jestescie co ???

maly zasypia bo jakis marudny juz byl znowu ulal o 19 :-( zmierzylam mu temp ale ma 36.8 wiec to nic takiego ... dobrze ze nie zyga ale to mnie martwi kurcze troche duzy juz jest jak na ulewanie co ???
Miałam tu nie pisać, ale moja też ulewała w zeszłym tygodniu, potem dostała biegunki a teraz ma katar i jest na syropie przeciw zapalnym. Pilnuj małego i obserwój, bo jakieś wiruchy w powietrzu lataja.
 
Do Moniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skoro nas czytasz to posluchaj! nie twoj interes kiedy zaczniemy sadzac dzieci na nocnik uwazasz ze najlepiej jak dziecko nic jeszcze nie rozumie to jak Twoim zdaniem ma robic siku albo kupe jak nie rozumie co????? jak takas madra to trzeba bylo sadzac dziecko jak skonczylo 2 miesiace:-):-):-):-) tak jak babunia mego meza chciala natalie sadzac:-D:-D:-D a to ze nie ktore z nas maja 1 dziecko nie znaczy ze sa mniej doswiadczone , ja mam jedno dziecko ale mysle ze Cie 1000 razy w doswiadczeniu przeganiam bo glupoty piszesz i zajmij sie swoim szanownym tylkiem i nie wlaz tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pam- witamy z powrotem!
A Salik za co znowu focha strzelila? czy mamy niby prosic zeby nas nie opuszczala? Chyba ze brakuje mi postow bo nic z tego nie kumam.

I o co chodzi z Monika i nocnikiem i czy pojawila sie nowa Masiek?
Zawalilam was pytaniami ale chcialabym sobie nieco rozjasnic umysl:szok:

Dzis Dominika byla w zoo. Jutro mamy 3 rehabilitacje za to ze dzis bylo wolne- moje dziecko tego nie przetrzyma:no::baffled:
 
reklama
hejka, witam sie przy kawusi, juz nawet nie pamietam kiedy pilam w spokoju kawke, mala spi wiec luz, kurcze od 4 budzila sie co 5 minut az sie wkurzylam i wzielam ja do siebie, przytulilam i spala do 7, nie wiem moze to przez to ze opuscilam jej lozeczko i musi sie przyzwyczaic:baffled: a tak wogole zaczela mi rano kaszlec i troche w nocy takim suuchym kaszlem,kurcze myslicie ze to mogloby byc od tego napoju co tesciowa jej wczoraj dala? niech mi sie tylko dziecko rozchoruje przez nia to nie daruje jej tego i od razu jej powiem zeby sobie wybila z glowy ze bedzie natalke pilnowac jak do pracy pujde i jeszcze mi rozkazuje ze od wrzesnia mam isc do pracy bo ona chce pilnowac, chyba zwoj namozgu jej sie wyprostowal, pujde jak ja o tym zadecydyje:wściekła/y:
 
Do góry