reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Salik??? co ty tu robisz?????:wściekła/y:
No i zyletkowa przyleciala?!!! Widze ze nowe nie dosc ze mialy swoj wlasny watek to jeszcze sie tu wprosily. Dziewczyny- troche szacunku do wlasnej siebie- gdzie wy macie honor?????
W takim razie - tym razem ja odpadam- nie mam o czym pisac z nowymi KWOKAMI - jakos malo interesujace sa dla mnie wasze posty- sorry!!!!!!!
 
reklama
pumi, nie bądź taka... przecież każda mówi ze to jest FORUM i każdy może pisać... a jak przychodzi co do czego to się jedna na drugą obraża
 
Witam my juz po rozpoczeciu roku szkolnego,wiec jutro Wiki do 5latkow idzie,troche spokoju bede miec.Amelka spi i w nocy tez spala kochane dziecko w nocy choc odpoczne.Pumi pisz dalej bo to tylko forum jest i kazdy ma tu prawo pisac.
 
Powiedzcie jak to jest?,,STARE MAMY,, to zawsze myślałam że to te które zaczęły pisać jeszcze w ciąży.A NOWE?To reszta?Miała być zgoda-nie ma mam nowych czy starych,są MAMY dzieci urodzonych w styczniu 2008 i wszystkie( no,większość)tu nimi jesteśmy.
Anja-jak rozejm to rozejm,no nie?
Bez zbędnych komentarzy,a jak którejś nie lubicie czy nie podoba Wam się co wypisuje to poprostu nie czytajcie.
 
czy to mozliwe zeby dziecko zaczelo mniej jesc ??? tzn mniejsze porcje ??? kiedys zjadal cale duze sloiczki obiadkow i deserkow a teraz to zjada troche wiecej niz polowa i zamyka dziubek i nie chce otwierac...


chyba możliwe,:-(
bo mój Kacpero tez mało je, cycusia nawet tyle juznie wciaga:-(
nie mówiąc juz o tym, ze po każdej zupce wymiotuje do uzyskanie koloru zielonego na twarzy:baffled:

a deserki i owszem, toleruje
więc chyba bedą owoce i kaszka manna do owoców zamiast do zupki

wrócilismi własnie od lekarza, ale on niczego nie pokojącego nei widzi, osłuchowo w porządku, gardziołko ok, brzuszek miękki
dostał lakcid profilaktycznie, na niestrawnośc deipfergan i na zaparcia laktulosum

w piatek na sprawdzenie.
a oto słowa lekarza, dośc sędziwego( to juz 3 lekarz)

moze cos zakodował, ze zupek nie lubi:baffled:
 
uwaga chwalę się Dziś dotarłam do mojego ulubionego sklepu H&M Jest ogromna różnica w cenach pomiędzy Pl a NL Jest tu znacznie taniej:sorry2::szok:
to moje dzisiejsze zakupy (podoba mi się znacznie więcej ale nie chcę męża denerwować muszę mu stopniowac zakupy;-))
czpa na zimę a reszta na wiosnę i przyszłe lato
ciuchy kupowałam po 1E 2E i 5E -normalnie szaleństwo
 

Załączniki

  • DSC09915 [640x480].JPG
    DSC09915 [640x480].JPG
    82,4 KB · Wyświetleń: 12
  • DSC09916 [640x480].JPG
    DSC09916 [640x480].JPG
    76,6 KB · Wyświetleń: 14
  • DSC09917 [640x480].JPG
    DSC09917 [640x480].JPG
    93,8 KB · Wyświetleń: 13
  • DSC09918 [640x480].JPG
    DSC09918 [640x480].JPG
    90,4 KB · Wyświetleń: 14
nie wypowiadałam się tu na temat tzw NOWYCH Według mnie nie chodzi tu o staż ale o wypowiedzi Niestety niektóre doprowadzają mnie do gęsiej skórki i są to wypowiedzi dziewczyn tzw NOWYCH Nawyki żywieniowe niektórych mam są delikatnie mówiąc gorszące i z pewnością mamy i ich sposób życia nas średnio interesuje ale żal nam tych maluszków które muszą jeść takie świństwa Więc proponuje zeby o parówkach i inny"dobrodziejstwach" pisać na nowym watku np"jak niszczymy żołądki naszych dzieci" (teraz jestem złośliwa:-p)
dobra idę dać dziecku ziemniaki z gulaszem (tylko któremu;-):-D)
 
reklama
uwaga chwalę się Dziś dotarłam do mojego ulubionego sklepu H&M Jest ogromna różnica w cenach pomiędzy Pl a NL Jest tu znacznie taniej:sorry2::szok:
to moje dzisiejsze zakupy (podoba mi się znacznie więcej ale nie chcę męża denerwować muszę mu stopniowac zakupy;-))
czpa na zimę a reszta na wiosnę i przyszłe lato
ciuchy kupowałam po 1E 2E i 5E -normalnie szaleństwo

To w Holandii taniej niz w Belgii.:-( To moze my sie razem na zakupy wybierzemy?czapa super fajna
 
Ostatnia edycja:
Do góry