reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej, u nas straszne nudy...............Oliś zaczyna sam stać.........tzn potrzebuje tylko oparcia pod plecami.......................pewnie jeszcze z miesiąc i będzie biegał:tak:
Ciągle mama ,mama gada, idą nam górne jedynki i dolne 2 więc marudzi ciągle.......a wczoraj to byl straszny....na krok mnie nie odstępował
Mnie sie nie chce nic robić-mam ciągłego lenia..........................muszę iść do pracy:-)
A to mój łobuziak
Zobacz załącznik 93029Zobacz załącznik 93030
 
reklama
U nas pochmurno i marudnie od samego ranca, noc minela calkie fajnie, od 3rano spalismy razem w lozku, lukasz sie nie wyspal bo sie rozwalilysmy na lozku i zabralysmy u koldre:sorry:
wredne laski :)

ehhh pjde chyba dzis do empiku poczytac gazety i ksiazeczki bo co tu robic w taki pochmurny dzien:-(ciekawe kiedy sie ksoncza pomysly na taki dzien jak dzis? za tydzien pewnie...

dzieki za zyczonka :)
 
Ostatnia edycja:
wiytam\\

kawy komuś/.?
ja dzis w lepszym nastroju ale zmęczona
Gabi jako tako spała nawet pol godzinki
Kokunia w przedszkolu ufffffffffff mam nadzieje ze nic nie przyniesie nowego
 
czesc
ja na chwilke sie pochwalić
bo normalnie nie mam czasu
zresztą Kacperek już mnie woła:dry:


otóż
tadam....
dzis pierwsza kupa w nocniku u nas i siku razem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ale czego to człowiek moze siuę anuczyc na stare lata
otóz kupa nie przewodzi prądu:tak::-D:-D:-D:-D

po siku melodyjka grała a po kupie przestałą
zresztą po kupie zepsuł się nocnik hihih lecę po następny

wszytko udokumentowane, ale nie bede wstawiać fotek:-p

aaaaaaaaaaaaaaaaa


i wszystkiego naj naj naj dal wszytkich jubilatów , moc całusków i samcznych obiadków
 
A u nas niespodzianka.Leje od rana grrr...A ja muszę iść na miasto potem mam jazdę i na koneic dnia aerobik.A tak mi sie nie chce ze szok.Kuba próbuje raczkować ale póki co to raczej jest pełzanko takie aczkolwiek ładnie się przemieszcza.
 
dzisiaj kupilam buty do stroju na wesele znajomych teraz pozostala tylko fryzorka i makijaz do obmyslenia,

u nas ladny cieply dzien byl wiec po zakupach pojechalismy do rodzicow i moj brat byl przeszcesliwy zamiast Wiki mowi IKI i jak widzi wikusia to szaleje caluje go sciska i wogole taki zakrecony jest autka mu przynosi zaraz ah cudenko z niego wtedy :-) wi ki bawi sie jeszcze na lozku wiec mam chwile bo normalnie juz zawsze spi ale o 19 walna sobie drzemke wiec jeszcze chwile go przetrzymam.

kobietki powiedzcie mi czy wasze pociechy tez sa takie "glupie" za jedzeniem , wiki jak widzi kogos ze ktos je to jak by w niego sztan wstapil jakis wrzeszczy, krzyczy i wpatruje sie jak w obrazek Matki Boskiej !!! dzisiaj na przystanku przysiadla sie do nas pani a raczej laska jedzaca loda a wiki odstawil taki cyrk ze musialam z nim odejsc jejku !!!! wstyd mi za niego on sie za suchy chleb da zarznac!!!! co ja mam z nim zrobic, dzisiaj brat jadl flipsa a on znowu cyrk arena !!!! ale on nie jest glodny je wszystko normalnie przybiera normalnie poprostu chyba lubi JEŚC !!!!

Aga u nas to normalka. Jak mała widzi, że ktoś je to dostaje szału. Sadzam ją wtedy w krzesełko i daje marchewkę albo chrupkę. Na spacerku jest gorzej, ale staram się nie jeść, albo jeść takie rzeczy, które może jeść niunia.
 
I my rowniez dolaczamy sie do zyczen!! Wszystkiego naj, naj, naj...

Estera Olis nie przestaje nas zadziwiac. Pokazuje go Thomasowi jako przyklad - chyba nie rozumie o co chodzi:-D

Dzisiaj przebil sie drugi zabek. Hura. Nareszcie bedziemy zebaci.
 
My rowniez dolaczamy sie do zyczen. Wszystkiego naj...

Estera Olis nie przestaje nas zadziwiac.

Brawo dla Kacperka. Moje dziecie reaguje piskiem na nocnik.

A tymczasem przebil nam sie drugi zabek. Nareszcie zaczynamy byc zebaci.
 
reklama
My rowniez dolaczamy sie do zyczen. Wszystkiego naj...

Estera Olis nie przestaje nas zadziwiac.

Brawo dla Kacperka. Moje dziecie reaguje piskiem na nocnik.

A tymczasem przebil nam sie drugi zabek. Nareszcie zaczynamy byc zebaci.
 
Do góry