reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Ja jestem,wczoraj dzwoniła siostra że jej meża siostry synek jest w stanie krytycznym dostał zapalenie opon mózgowych,niemiałam ochotu nawet pisać.Ale dzieki Bogu stan sie poprawił ale skutki uboczne mogą dopiero pózniej.
Amelka dzis wstała o 4 rano i niechciała spac zaczeła sie bawić i gadac,a teraz odsypia nocke,tylko ja niemam czsu sie połozyć.[/quete]
Nutka, nic małemu nie będzie. Mój kolega miał zapalenie opon mózgowych, a teraz jest najlepszy na studiach, ma taką pamięć, że cho cho.
Aga ja dawałam taką owsiankę, ale nie smakowała, to kupuję z Bobo Vity.

Ja dzisiaj dałam Celince jogurt malinowo truskawkowy Hippa od 6 miesiąca, jak się nic nie będzie działo to za tydzień dostanie zwykły jogurcik. Mam już sposób na jedzenie zupek, zje zupkę jak jest dużo liści pietruszki, selera, magi i pora, oczywiście je wyrzucam ale one dają smak. No i mała nie zje mleczka jak jednocześnie bawić się nie będzie. Nie ma czasu na jedzenie:rofl:, ale na zabawę zawsze.
 
witam!Mikołaj zdrowieje:tak::tak::tak: ale w nocy cały czas się budzi.Raniutko wypija kaszkę i idzie spać:tak::tak::tak:budzi się na obiadek i czasem też zasypia.Nie wychodzę z nim jeszcze ale zrobiło się ciepło to wyjdziemy za jakiś czas pewnie.
 
A u nas też sie ładnie zrobiło cieplutko,poszłam z Kubusiem do sklepu i skopał kocyk który wylądował na podłodze i był baaardzo z siebie zadowolony:)Mój mały tak powoli do raczkowania się podnosi siedzieć to mu się nie chce za bardzo chociaż jako tako mu wychodzi on woli skakać na brzuszku i na ramionkach się podnosić:)Dziś dałam mu na obiadek marchewkę,ziemniaczka i pulpecika,wszytkiego nie dał rady zjeść i sie nie dziwię bo tego faktycznie duża porcja wyszła,ale ja mu pomogłam jak już nie mógł i powiem Wam że mi smakowało hihi będę chyba sobie też takie cuda gotowała:)
 
dziękujemy za zycOnka:tak::tak::tak:
i przesyłam moc całusków dla wszystkich zaległych jubilatów

dla brata bliźniaka Wiktorka i siostrzyczki Marynki moc całusów i samych słonecznych dni na słonku i spacerku:tak::tak::tak:

dawno mnie nie było :baffled:
ale postaram się zaglądać częściej
mój rycerz zajmuje mi większa częśc dnia
jest taki absorbujący zwłaszcza, ze bardzo mało śpi
a dziś mężulo na druga zmianę poszedł więc mam troszkę czasu bo obiadu nie muszę szykować:-p
 
<<koniczek>>Mikołajka
 

Załączniki

  • Zdjęcie0128.jpg
    Zdjęcie0128.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 18
reklama
witam :-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JUBILATOW :-):-):-) Karolciu wlasnie wstal i zaraz bedzie wcinal jakis deserek owsianke moga nasze dzieciaki juz wcinac poprostu trzeba ja na poczatku pare razy rozgotowac na maxa Karolowi daje nasze jedxzenie tylko odkladam i dla nas doprawiam potem wcina jak szalony a sloiczkami pluje na metr daleko :baffled: ze sloiczkow tylko owocki a zaraz bede miala swoje jablka :nerd: pozdrawiam:-D
 
Do góry