reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej, mało się ostatnio odzywam, bo robię w domku generalne porządki, o ile Kubuś pozwala... Wywalam z szaf, układam i tp.
To moje słodziaki :*
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    156,2 KB · Wyświetleń: 10
  • 2.JPG
    2.JPG
    56,6 KB · Wyświetleń: 11
reklama
Witam!!!
Życzymy wszystkiego naj... dla wszystkich dzieciaczków które miały swoje miesięcznice!!!
Katarek pokonany, ale że to się zdarza za często idziemy w przyszły tygodniu do laryngologa, na polecenie położnej środowiskowej, mojej sąsiadki. Mam załatwić skierowania, a ona załatwi wejście do lekarza bez czekania na termin. Pod koniec listopada mamy wizytę u alergologa, późno ale tylko dlatego, że będzie już po sezonie pylenia.
Dziewczyny co mam zrobić aby oduczyć Kluskę od nocnego jedzenia???
Daje jej na noc 180 ml kaszy na noc, a ona i tak o 2-3 się budzi:-:)wściekła/y:, dawałam wtedy wodę ale to nie pomaga i tak muszę zrobić mleczko z kaszą (bez jest bee):-:)wściekła/y: Mam już dość wstawania w nocy, tym bardziej, że ona będzie teraz czasami płakać w łóżeczku, mąż będzie miał teraz też nocki, a ja będę robić kasze zamiast ją utulić:-(
 
hej hej:-):-):-)
dziękujemy za życzonka
na 9 miesięcznice oraz przesyłamy serdeczne całuski dla Martynki siostrzyczki i Wikiego braciszka bliźniaka:tak::tak::tak:

oraz wszystkich maluszków które miały swoje święto:-):-):-):-)
 
maleństwo a co to za rehabilitacja
bo ja nie w temacie

pewnie nikt nas juz tu nie pamieta
to dajemy fotke
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    769,2 KB · Wyświetleń: 9
  • 2.JPG
    2.JPG
    575,9 KB · Wyświetleń: 11
  • 3.JPG
    3.JPG
    557,7 KB · Wyświetleń: 15
  • 4.JPG
    4.JPG
    599 KB · Wyświetleń: 11
  • 5.JPG
    5.JPG
    708,2 KB · Wyświetleń: 17
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów:Ady,Agnieszki,Dawidka i Mikołajka!Naj naj naj najlepszego!:-):-):-)
Sylka mój Kubuś ma skończone 9 miesięcy a sam nie siedzi jeszcze.Jak jest posadzony to długo nie wytrzyma poza tym leci do przodu i podpiera się rączkami.Początkowo miałam wizytę na grudzień,ale moja koleżanka zrezygnowała ze swojej wizyty i jak dzwoniła aby ją odwołać poprosila aby mojego szkraba wpisać i dzięki temu juz dziś byliśmy a nie za 2 następne miesiące.Pani dotor stwierdziła że potrzebna małemu jest rehabilotacja,bo na brzuszku jak leży wszystko jest dobrze i do raczkowania się zbiera ale to siedzenie jego jest po prostu fatalne.Dlatego cieszę się że już od wtorku bedzie maluszek mój ćwiczył.:-)
A wczoraj byliśmy na kontroli u pediatry wszystko jest dobrze już jesteśmy zdrowi:-):-):-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Dawisia Ady Alusi i Mikołajka z okazji kolejnej miesięcznicy.
U nas też pogoda do d..y.Leje i wieje.Już czuć jesień i to nie tą złotą polską.
 
reklama
Czy wasze szkraby też tak za Wami chodzą stale?:crazy:Mój syn jak nie jest czymś bardzo zajęty to nie daje mi spokoju.Czepia się mojej nogi i muszę wszędzie go brać.No i wrócił do cyckania niestety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:W dzień tak raz i w nocy ze 2 razy,juz butelka mu nie wystarcza:no::no::no:.A dziś ma biegunkę:zawstydzona/y::-:)-(Jest obecnie w 5-tej pieluszce:szok:Pogoda u nas paskudna,od rana pada,teraz nie ale jest zimno:no:
 
Do góry