reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Wczoraj mieliśmy calutki dzień bez cycusia.:tak:W nocy byłaa butla kaszki i ładnie usnął a po 5 godz.przebudził się bo miał mokro,przebrałam go i usnął bez żadnego wściekania się:szok: i to w swoim łóżeczku i spał do 8.20 co mu się żadko zdarza.Wreszcie sięe wyspałam,ale i tak budziłam się z przzyzwyczajenia.
 
reklama
jagna- slicznie chodzi Celinka:tak:
moja zrobi z trzy cztery kroki i bęc na pupe:-) i się rzuca bo wie że my ją łapiemy;-) o raczkowaniu nie ma mowy, chyba ominie ten etap...
co do witamin to ja daje tylko wit d3, coprawda niektore soki są z dodatkiem 7witamin.. ale teraz kupiłam sokowirówke i robie sama soczki i deserki dla wiki, musze powiedziec ze to super sprawa:tak:
Celinka też tak zaczynała chodzić, 2-3 kroki i rzut w ramiona mamy. Najśmieszniejsze jest teraz to, że ledwo chodzi a próbuje skakać, bo w łóżeczku umie z podparciem, więc na podłodze też może wyjdzie.
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi i Bartoszka na kolejną miesięcznicę!!!:-):-):-)

U nas Kubę coś opętało nie mam już siły po prostu płacze i marudzi płacze i marudzi a ja już nie wiem co mam robić...Pomocy!!!A mąż mnie wkur....na dodatek i w tej chwili to bym się z nim najchętniej rozwiodła!
spokojnie każda z nas ma takie dni. Wszystko będzie dobrze.
my mamy 4 zęba :-) wkońcu sie przebił :-)

kasiu moze masz racje ale chialabym zeby raczkowal, no a jesli nie to przeciez na sile go nie zmusze go raczkowania. i jest tak jak mowisz jak tylko cos przed nim poloze to chile patrzy patrzy a zaraz placze zeby mu to podac !!!
Gratulujemy kolejnego ząbka.
 
mój królewicz śpi więc korzystając z okazji zagladam

pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki bo rzadko bywam ale często myslę, zeby do was zajrzeć
wczoraj jak spał to wpadłąm w wir sprzątania:crazy:
wreszcie zrobiłąm porzadek w komodzie Kacperka i przebrałam ubranka, wyrzuciłam te na niego za małe, sporo się tego zebrało :szok:

oczywiscie przesyłamy moc całusów dla wszystkich jubilatów:tak::-D:-D:-D

Monika świetna stronka, musze chyba tam wstawić tam zdjątko Kacperka bo w moim otoczeniu zgodnie wszyscy twierdzą, ze to cały tatus:baffled:
tylko Albi kochana mnie zawsze pociesza:sorry2:

wczoraj zostałam ciocią. Ania 56 cm i 3400, oczywiście 10 punktów. lekko przechodzona bo termin był pod koniec września, z tym, ze wcześniej lekarz mówiłą o poczatku wrzesnia:dry:
paranoja od razu bym zmieniłą lekarza
zreszta samemu mozna sobie obliczyc:nerd:

Salik gratulki dla Wiktorka:-):-)
widzisz kazde dziecko idzie swoim torem i nie nalezy niczego popędzac a to, ze się amrtwisz to dobrze świadczy o tobie
i ciesze się , ze z wynikami już się wyjaśniło, wiem jaka to ulga

may nadal walczymy z anemiąi palnujemy kolejne kłucie na sprwadzenie ale jak tu go zabrac na badania na czczo keidy on je co 3 godziny a rano lubi jeszce z cycusia sobie popic
bo my pól na pól ze sztucznym

choc wczoraj zjadł 120 mleka + 2 mairki kleiku
ale spał do 3 jak zwkle
myslałąm, ze pospi do 6 a tu dupa:crazy:
dziś chyba zrobię 150 albo 3 mairki kleiku( moze zje taka objętoś, bo dziś kaszki 150 nie zjadł)
ale nie wiem czy smoczek wyda:baffled:

Kacperek osoatnio uwielbia zabawe w chowanego bawi się az do staraty głosu tak piszczy i ucieka przede mną i chowa się u attausia na rękach( mysli, ze jak schowa głowe w sweter taty to go nie widac- mały strus hihihi)
normalnie cąły jest mokry mój mały królewicz
a ile ja mam z tego uciechy:-D:-D:-D
widze , ze poprawiłay sie stosunki syna z ojcem, wreszcie
juz teraz mogą pogadac, pobawi się a do niedawna martwiło, mnie to, ze mężulo nie tarktuje Kacperka powaznie
a mały az piszcy jak taus z pracy wraca i leci na ręce a minie sie łezka w oku kręci
ale pisze la ejak się juz dowałam to tyle mojego:-p
starsznie za wami tęsknię ale niestety Kacperek jest tak ruchliwy i i wymaga bezustannej opieki, zreszta ostanio pogoda dopisuje i siedzimy cąłe dnie na dworku

a taraz wyszło słonko i jak tylko mója żabka wstanie to lecimy na dwórek
bo dzis obiadek ze słoika:zawstydzona/y:

tylko jeszce musi byc kupka na nocnik bo z samego rańca wyjatkowo nie było:crazy:
 
nieprawda, ze jak nie raczkuje będzie lepiej chodził
właśnie lepiej dla dziecka i jego malutkiego kręgosłupiku, zeby raczkował jak najdłużej, ćwiczył mięśnie by te mogłe trzymac póżniej kręgosłup w pionowej pozycji bo ten jeszcze jest za miękki:nerd:

a nas przebijaja się 2 zabki na raz

maleństwop nie martw się będzie dobrze, rechabilitacja świetnie pomaga, zreszta pewniepani pokaże ci różne cwiczenia bys mogłą sam w domu cwiczyc.
my chodzilismy prawie 2 miesiące na rechabiltację
nawet Paulinek kiedyś sie pyatałą co to za rechabilitacja a ja wciąz co zaglądąłm, zapominałąm jej odpisac
przepraszam cię kochana
chodziło o symetrię ciała w potocznym tłumaczeniu, Kacperek często skręcał główkę na prową stronę, przez co lekko zniekształciłą sie mu z tyłu główka

chodziliśmy głónie 2 czasem 3 razy w tyg a potem raz w tyg juz po dkoniec
a 13 bylismy na sprawdzeniu. 9 teraz co 2 miesiące umaiwamy się a panie doktorki obserwuja jego postepy w rozwoju psycho motorycznym)

no i po ostatniej wizycie apni byłą zachwycona jego rozwojem
. powiedziłą, ze na to co on robi to jest grubo ponad wiek, zreszta gdyby jeszce nie wstawał to na wstawanie ma jeszce dobry miesiąc.więc drogie mamy nie trzeba sie od razu tak martwic

a jak pani usłyszał, ze codziennie jest kupka na nocnik i kilka razy dzienie siku rónweiż to piała z zachwytu( FENOMENALNY- to jej określenie a ja mało co z dumy ni pękłąm:-D:-D:-D), no pomiar długości znaczy tu juz wysyokości był na stojąco.:tak::tak::tak: mój młody mężczyzna mierzymy 70 cm
a to dziwne bo ubranka kupujemy na 80 żadko na 74 zraeszta wole mu kupi większe a nie po mięsiącu przekłądac do reklamówki:crazy:
 
Kurczę a Kubę znów coś zaczyna brać:-:)-:)-(Ale dałam już mu syropki i jeszczedostanie witaminki i mam nadzieję że się jakoś rozejdzie po kościach,mnie też rozkłada,męża tak samo...Jak ja nie lubie jesieni!!!
 
;-);-);-)A my po spacerku.Byliśmy najpierw na ciuszkach(nakupiłam trochę a sobie spodnie dresowe).Potem byliśmy w Biedronce i powolutku do domciu i akurat na klatce Mikołaj się obudził.
Nie wiem czy wiecie że w Realu jest promocja na niektóre jedzonka.Jeszcze tylko do środy.Ja wzięłam kaszkę mleczno-ryż(5 szt. ale wezmę wiekszy zapas bo dobre są i po 5.45 tylko z Nestle)Zauważyłam że taka 1 paczka to starcza na 2 dni a Mikuś ostatnio pije je 5 razy dziennie czasem.:tak:I choroba ostatnio też nie chce robić kupki do nocniczka albo zrobi trochę a reszta w pieluszce:wściekła/y:Właśnie teraz zrobił już 3 raz:no::baffled::wściekła/y:
 
reklama
Monika 5 razy dziennie dajesz Mikiemu kaszke???
to kiedy on je obiadek albo deserek

my jemy kaszke raz dziennie do tego raz dziennie jeszcze cycuś, obiadek deserek i między posiłkami jakieś jabłuszko , banana czy gruszka albo inny owoc , ciasteczko lub chlebek z mojej kanapki
co prawda jeszce małe ilości znaczy 120-130 ale postep jest:tak::tak:
 
Do góry