reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
oj dziewczyny, jak dziecko siedzi dluzej nzi kilka min na nocniku jest niezdrowe a czekanie az dziecko sie umarze kupa zanim uzyjeie jednej hustczki aby zaoszczedzic (pewnie jeszcze poczekacie az kilka razy siknie):sorry2: dziecku pieluszke sie zmienia jak najczesciej nie czeka az bedzie siegala kolan, bo mocz ma toksyny i mze dlugie noszenie zasikanej pieluchy grozi zakazeniem cewki moczowej, malo sympatyczna sprawa:-:)-(
kupa zawiera mnostwo bakterii tez, wiec niepodcieranie pupy jest delkatnie mowiac niehigieniczne:baffled:
Mam nadzije,ze nikt was nie bedzie tak traktowal jak bedziecie bezbronnymi staruszkami:no:
 
Dawno mnie nie bylo, mamy juz 8 zabkow, na nocnik sadzac narazie nie bede bo i tak takie male dziecko nie wie co to kupka albo siku wiec po co , meczyc dziecko? A tak a propo , Monika zastanow sie co piszesz, sama sprobuj sie zalatwic i sie nie podetrzec, moze zaoszczedzisz troche na papierze, jak na chusteczkach chcesz i pieluszkach hehe:-D, nie pisz glupot:baffled: Anja calkowicie sie pod Twoim postem podpisuje, masz racje:tak: normalnie nie moge, dorosla kobieta a takie bzdury pisze!!!!!!! JA PIE........
 

Załączniki

  • Zdjęcie137 - kopia.jpg
    Zdjęcie137 - kopia.jpg
    65,9 KB · Wyświetleń: 13
  • Zdjęcie136.jpg
    Zdjęcie136.jpg
    62,8 KB · Wyświetleń: 12
  • Zdjęcie118.jpg
    Zdjęcie118.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 14
  • Zdjęcie059.jpg
    Zdjęcie059.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 13
wiki tylko raz zrobil kupke do nocniczka ale nie wobrazam sobie zeby go niepodetrzec mimo tego ze nie mial umazanej pupy !!! przeciez to nie do pomyslenia !!!
teraz wlasnie bedzie siedzial na nocniczki i robil siusiu, wiem ze on nie wie o co chodzi ale robi siusiu w ciagu 5 minut i "schodzi" z nocniczka (ja go zdejmuje) nie chodzi o zaoszczedzanie na piluchach tylko o swajaniu malego z nocniczkiem a to tylko raz dziennie wiec i czas jest i chec.
 
mam pytanie czy wasze pociechy tez mialy badz maja pogryzione wargi od srodka ???
tak Aga, Kubek miał bardzo, aż mu krewka leciała...

Monika, Ty weź lepiej pomyśl co piszesz :crazy:NIe trzeba podcierać dupy. Heheh. Dobre.
Boże, ja też jestem oszczędna, bynajmniej się staram, ale wszystko ma swoje granice. No , może u Ciebie inaczej, bo Ty masz 3 dzieci a ja tylko 2. Mi tam chusteczek nie szkoda, wolę by Kubusiowa dupcia ładnie pachniała a nie śmierdziała kupą lub nawet szczochami. Blleeee..... Obrzydliwstwo.:crazy:
 
ktoś ma oszczędzić chusteczke żeby nie podcierać dziecka? chyba głupoty piszecie!! jężeli jest taka osoba to po co robiła sobie dziecko skoro żałuje na podcieraniu....
ja też myślałam że za wcześnie jest na sadzanie w tym wieku na nocniczek, ale w rodzinie jest dziecko co ma przeszło dwa latka i nadal boi sie nocnika:baffled: w tym wieku można chociaż przyzwyczaić dziecko.. ja wiki sadzam rano i to nie zawsze codziennie- i zadnej krzywdy jej nie robie!
 
reklama
Do góry