reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Wszystkiego naj najlepszego dla Oliwierka !!!:-D
Dołącza my się do życzeń!!!
Dziękuję za wyrazy współczucia!!!
Mam kilka chwilek, bo same w domku jesteśmy. Tata musiał do pracy jechać, mama na egzamin na studia. Jutro jedziemy do Piły na pogrzeb, bo w poniedziałek jest.
Pierwszy raz małą zostawię samą:-(. Niestety teściowa powiedział, że nie zostanie z małą w poniedziałek nawet jak załatwimy opiekunkę, która będzie Celinkę przewijać, karmić i bawić. Wkurzyliśmy się na maksa:wściekła/y: Jak jej trzeba pomocy to od razu musimy lecieć. Chcieliśmy aby przyszła bo mała zna nianie tylko z widzenia, i mogła by się bać, no i tylko na poniedziałek. Tak więc mała zostaje z tata, a ja jadę z rodzicami jutro, bo 270kmx2 sama w jeden dzień to za dużo, jeszcze na naszych drogach;-)
 
reklama
brzydko ze strony tesciowej, naprawde....przeciez nawet nie musialaby sie mala wcale zajmowac .....co za......:( Trzymaj sie Jagna.
 
a gdzie to Aga? podejzewam ze nie u Was w domku skoro jeszcze u tesciow mieszkacie....takie same zabawki jak moje dzieci maja :) wlasciwie to pozostalosc po srednim - Oliverze ;) :) :) Super Wikus dziala !
jak wstawilas wiecej zdjec a tym srodkowym suwaczku? Ja wczoraj probowalam ale tylko jedno mi sie wstawialo i jak chcialam wiecej to poprzednie sie usuwalo:eek: jakas tempota mnie ogarnela przy koncu tygodnia:rofl2::rofl2:

a tu moj oli :) pamietam jak kupilismy mu ten pojazd to chcial z nim spac haha
s733974692_853940_8236.jpg
s733974692_853941_1376.jpg
s733974692_853942_9016.jpg
s733974692_853943_9401.jpg
s733974692_853944_9800.jpg
 
Hej hej:-):-)
jestem wreszcie:-):-):-)


niektóre mamy może mnie nawet nie znają
ale jagna na pewnie mnie pamięta no i salik oczywiście:tak::tak::tak:

otóż mój Kacprek skończył juz roczek nawet nie wiem kiedy to minęło

Imprezka była super:-D:-D:-D duzo prezentów
chyba nie dam rady nadrobić zaległości

ale postaram sie zaglądać częściej
teraz zmykam bo likend jest:rofl2:
a weszłam przez przypadek
ale to długa historia:sorry2:
 
Witam z rana pogoda u nas paskudna wieje i pada snieg.Mam dosc siedzenia w domu chce juz wiosne...Od jutra biore sie z remonty w mieszkaniu jade zamówic drzwi wewnetrzne razem z ramami potem malowanie mam nadzieje ze sie szybko wyrobie bo nienawidze remontów.Dodam ze maluje sama i robie wykaczenia dzieciaki do mamy zawioze i do roboty.
 
reklama
ja dzisiaj do rodzicow zawitalam :-) po wczorajszym piwie bylam w domu opiero o 3 nad ranem heheh ale nawet spoko sie czuje, maly wlasnie buszuje w pokoju wujka, a my bedziemy pic popoludniowa kawke.

Pawimi niestety to nie u nas w domu, zaluje ze wiki nie ma takich zabawek ale to w figlarni jest, bylo spotkanie mam ze slaska z bb i wlasnie odbylo sie w figlarni.
Figlarnia - sala zabaw dla dzieci
 
Do góry