reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Jak nie posmakuje to zostaw w spokoju........................dziecko ma swoje smaki i nie ma co zmuszać.Ty też nie wszytko lubisz.
Oli nie przepada za jogurtami-je raz, góra 2 w tygodniu i jakoś nie ze smakiem ,zje parę łyżeczek i koniec.Nie chce to nie....nie będę zmuszać.
 
pam, fajnie Oskarek tupta i widzę że też lubi bajkę "Tomek i przyjaciele" - to ulubiona mojego Kuby.
U nas nadal ospa ale już ku końcowi. Zostało Juli nie dużo krostek, smarujemy się i kąpiemy w kalii, myślę że w weekend może już gdzieś na spacer wyjdziemy.
Kubek ospy jeszcze nie ma, mam nadzieję, że miał nie będzie bo mam dość siedzenia w domu :(
Tak podczytuję Was trochę i widzę ze Wasze słodziaki śpią w dzień tylko raz :O A mój nadal śpi dwa razy - raz do południa, raz po południu. A potem idzie spał ok 20:30-21.
Kakao mu nie smakuje. Danonki jada, aczkolwiek rzadko bo wolimy Bakusie. Na mleku krowim je gofry i budyń i jest ok.
Wysypek na razie nie ma żadnych......oby opsa nie wysypała.....bbbrrrr.........:szok:
A to z wczoraj :
 

Załączniki

  • 111111111.jpg
    111111111.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 11
  • 2222222222.jpg
    2222222222.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Esti normalnie mały kaskader:-D:-D:-D
I kolega Kubuś też szaleje na maxa:-D:-D:-D A bajkę "tomek i przyjaciele" faktycznie bardzo lubi i fajnie tańczy jak leci ta końcowa piosenka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wieczorkiem :tak:

ale śliczne zdjęcia :tak: kaskaderzy :-)
mój włazi na sofy i się rzuca dwa razy już spadł :szok:
ja tez nie zmuszam Sebastiana do jedzenia czegoś czego nie lubi :tak:
 
Do góry