reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Pawimi moi rodzice wyprowadzili sie do mojej siostry bo ona kupiła dom taki parterowy a ja wprowadziłam się do mieszkania które zajmowalismy od poczatku to jest piętro domu moich dziadków na parterze mieszka teraz tylko moja babcia a my u góry.
tylko teraz trzeba było trochę zrobić to mieszkanie po swojemu bo ja mam inny gust niz moi rodzice.:tak:
 
Brrrr. Ja tatuaży więcej nie chcę, wręcz bym najchętniej usunęła ten co mam :) Dobrze, że jest z tyłu, to go często nie oglądam... :p
Moja młoda zawsze była taka bardziej samodzielna i jej na szczęście się nie zmieniło, sama się potrafi sobą zająć, a ja mam czas dla siebie i domu. :) Oby jej tak zostało na przyszłość :-D
Co do remontu, to ja bym chętnie przemalowała pokój gdzie wszyscy śpimy, teraz jest żółty i niebieski, pół na pół, ale mi się już znudziło. Może na RÓŻOWO? :D :D :D
 
no ja niestety rozowego chyba nie bede miec przy swoich 4 facetach.. mojego olivera pokoj ma w podstawie koloru taka brzoskwinie i najstarszy go czasem drazni jak sie kloca ze ma rozowy, dziewczynski pokoj :)))
 
Remont zakończony, nawet kanapy wymienilismy na końcu zeby wszystko pasowało. ponizej efekt.:tak:
mały ma 2 następne ząbki górna i dolna czwórke ale strasznie długo te ząbki mu wybijały teraz czekamy na druga stronę.
 

Załączniki

  • pokój.jpg
    pokój.jpg
    62 KB · Wyświetleń: 44
  • pokój 1.jpg
    pokój 1.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 47
  • korytarz.jpg
    korytarz.jpg
    55,4 KB · Wyświetleń: 26
pieknie nina, pieknie:-) fajne mebelki i kolorki na scianach, naprawde mi sie podoba, tak swiezutko i przyjemnie:-D a jaki porzadek jakbys dziecka nie miala!!! u mnie gdzie staniesz tam samochodzik lezy:angry: i nie pomagaja osobne pokoje, osobna bawialnia...zawsze cos zostanie przemycone w niedozwolony teren i porzucone pozniej oczywiscie he he kiedys samego olisia mi sie jeszcze udawalo ogarnac ale dwojki to juz nie! Natomiast moj najstarszy przeszedl jakies zmiany bo....zaczal sam sprzatac! Tak sam od siebie, odkurza, uklada, pranie segreguje:szok: naprawde nie wiem co sie z nim stalo ale gdzies tak od poltora miesiaca u niego w pokoju panuje porzadek! Zawsze jego pokoj przypominal sodome i gomore a tu popatrzcie panstwo jak mi syn wydoroslal i obudzil potrzebe estetyki w sobie!:cool2:
 
Remont zakończony, nawet kanapy wymienilismy na końcu zeby wszystko pasowało. ponizej efekt.:tak:
mały ma 2 następne ząbki górna i dolna czwórke ale strasznie długo te ząbki mu wybijały teraz czekamy na druga stronę.
Super że remont zakończyliście. Ślicznie teraz macie:-)
Moja mała ostatnio straszną przylepką się zrobiła, tylko mama i mama. Nawet do WC iść nie mogę.
Mamy kolejnego ząbka górną 4!!!
 
reklama
Wyobrażcie sobie, ze mąż mi zrobił wczoraj niespodziankę i do kina mnie zabrał wczesniej zadzwonił do mojej mamy czy posiedzi z małym i pojechaliśmy ze znajomymi na seans wieczorny na film "Anioły i demony". mały bez problemu poszedł spać nawet nie zauważył, ze nas nie ma.
pierwszy raz od jego urodzenia gdzieś razem byliśmy:szok: super tak sobie bez dziecka wyjść!:tak::tak::tak:
 
Do góry