reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Monika, Celinka czasami mówi r, ale w miękkich łączeniach. Pani logopeda w przedszkolu mówiła ze to normalne.
Celinka waży już 15,5 kg, wzrostu ma 104, a buty nosi rozmiar 27. Z nocnika w domu nie chce zrezygnować, ale w przedszkolu nie ma kłopotu.
A gdzie reszta Dziewczyn???
 
reklama
Witam Amelka ma rozmiar buta 24 małą ma stopę,wazy 15 kg,wzrostu ma 100 .Zamiast r mówi l ale wiktoria nauczyła się dopiero w zerówce.
A u nas po staremu wczoraj mocowali mi parapety rolety i moskitiery ,a w następny czwartek drzwi wejściowe.Ostatnio byliśmy z pracy na szkoleniu pierwszej pomocy jak poszłam do pracy o 7 rano to wróciłam dopiero o 21 byłam wykończona.
 
Nutka masakra :szok: Ja wczoraj byłam w pracy, był ruch jak w ulu. Celinka jest duża jak na swój wiek i powiem wam że bardzo się rozwineła w przedszkolu. Jest lepsza w mowie i ruchowo też lepiej sie rozwinęła. Nawet skacze na jednej nodze:szok: Teraz tydzień nie chodziła, bo mąz miala jelitówkę i wolałam aby nie zawlekła tego do przedszkola:-(
 
hej, wpadam znów z pozdrowieniami dla wszystkich, które mnie jeszcze pamietają i wszystkich aktualnie udzielających sie na forum mamuś
Tobi jest juz "dużym" przedszkolakiem, waży prawie 17kg i nosi buty 26 (tak na styk).
 
ja pracuję w szkole i z logopedką mam częsty kontakt, też mnie niepokoiło ze Tyśka nie wymawia R, ale ponoć normalne jest że dzieci w szóstym roku życia uczą się dopiero, teraz ponoć należy ćwiczyć głoski SZ, Ż, CZ, DŻ.

pandi - ja Cię pamiętam!! moja Martyna dogoniła Tobiego, 18kilo waży klops!! pamiętam jak mówiłaś że to po Twoim mężu Tobiś taki duży, i wyrównało się czyli :)
 
Hej, Laski!!!
Pisać, pisać i jeszcze raz pisać:-)
U nas ok, okiełznaliśmy alergie i tą wziewną i tą małą pokarmową( na kin.. czekoladę). Podajemy jej aleric, bo tak ją męczył kaszel i katar że już nam było jej żal.
Ale rozwija się jak należy, pracuje w przedszkolu z logopedą i psychologiem. U nich jest program radzenia sobie ze stresem, psycholog uczy dzieci jak to robić:szok:
 
reklama
Do góry