reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie przejmujcie się dziewczyny liczbami, ważne jak beta rośnie. Ja w poprzedniej ciąży w tym samym dniu miałam 420, a teraz mam 2100. A moje koleżanki w dniu miesiączki, jedna 500 a druga 20 i wszystkie ciąże prawidłowe. Zależy tak naprawdę kiedy była owulacja i kiedy zagnieżdżenie, bo beta zaczyna się produkować dopiero po zagnieżdżeniu podobno
 
reklama
Nie przejmujcie się dziewczyny liczbami, ważne jak beta rośnie. Ja w poprzedniej ciąży w tym samym dniu miałam 420, a teraz mam 2100. A moje koleżanki w dniu miesiączki, jedna 500 a druga 20 i wszystkie ciąże prawidłowe. Zależy tak naprawdę kiedy była owulacja i kiedy zagnieżdżenie, bo beta zaczyna się produkować dopiero po zagnieżdżeniu podobno
Dokładnie. Najważniejsze ze rośnie. Trzeba być dobrej myśli :)
 
Wiecie co .. ja teraz łapie jakiegoś strefa , tak się boje ze @ przyjdzie i powtórzy się styczeń 🥺 jestem taka śpiąca dziś że głowa mała ...
 
Wiecie co .. ja teraz łapie jakiegoś strefa , tak się boje ze @ przyjdzie i powtórzy się styczeń 🥺 jestem taka śpiąca dziś że głowa mała ...
bądź dobrej myśli :) ja też jakbym mogła to bym przespała cały miniony weekend 😀 też się boję oczywiście, naczytałam się ile poronień jest na początku i w ogóle, ale staram się myśleć jak najlepiej😍
 
reklama
Do góry