reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć kochane. Dzisiejszy dzień narazie zapowiada się dobrze, samopoczucie okej 🙂
Do piątku chodzę do pracy na popołudnie, a w sobotę idę na wizytę bo przedstawiłam mojej ginekolog sytuację z pracą. Powiedziała, że mam przyjść, że może już coś będzie widać, więc na to liczę ✊
Wczorajszy dzień w pracy to jakaś katorga. Stwierdzam że 8h to już za długo 😂 koło 18 dopadła mnie taka senność, że aż oczy mi łzawiły 😬 Więc byle do piątku!
Dziś z ciekawości zrobiłam test (zapas testów miałam dość spory🤭) o czułości 25 mIU/ml i taka oto piękna krecha 😍
Życzę wszystkim miłego i słonecznego dzionka oraz dużo siły! ☀️ Buziaki 😚
 

Załączniki

  • IMG_20210505_103417.jpg
    IMG_20210505_103417.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 74
Gratuluję dziewczyny!
Mnie coś zaczyna pobolewac gardło, już wczoraj go lekko czułam. Łapie już schizy, że to jakaś angina, a niestety mam do nich tendencje. Antybiotyk itd.
Leczę się narazie domowymi sposobami.
 
Cześć kochane. Dzisiejszy dzień narazie zapowiada się dobrze, samopoczucie okej 🙂
Do piątku chodzę do pracy na popołudnie, a w sobotę idę na wizytę bo przedstawiłam mojej ginekolog sytuację z pracą. Powiedziała, że mam przyjść, że może już coś będzie widać, więc na to liczę ✊
Wczorajszy dzień w pracy to jakaś katorga. Stwierdzam że 8h to już za długo 😂 koło 18 dopadła mnie taka senność, że aż oczy mi łzawiły 😬 Więc byle do piątku!
Dziś z ciekawości zrobiłam test (zapas testów miałam dość spory🤭) o czułości 25 mIU/ml i taka oto piękna krecha 😍
Życzę wszystkim miłego i słonecznego dzionka oraz dużo siły! ☀️ Buziaki 😚
Uwielbiam patrzeć na takie kreseczki piękne ! Moge zapytac ile jesteś po terminie @?
 
Ja dzisiaj po becie , zrobiłam sobie jeszcze progesteron tak dla pewności 😁 ale czuje się dzisiaj rewelacyjnie ! Delikatnie bolą mnie tylko plecy i to wszystko i wiecie co ! Jest mi bardzo mokro ... 🤪 Dzisiaj rano zrobiłam test o czułości 10 tak dla pewności .. bo jeszcze nie wieże i teraz zrobiłam o czułości 25 i tez widać kreseczkę !!!!! Nie mogę się doczekać wyników bety jutro rano a zarazem się ich boje .. ale dzisiaj tez zrobiłam sobie z tej pięknej okazji mój prezent o którym marzyłam od dłuższego czasu ... kupiłam sobie robota sprzątającego 🙈
 
reklama
Do góry