reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja wczoraj miałam takie potworne wzdęcia i nie mogłam się załatwić , jak wróciłam do domu to tak mnie zabolało przeszywające podbrzusze że aż mnie zginęło w pół ... ależ się wystraszyłam ! Ale dzisiaj jest ok .. byłam rano w toalecie , dziś powinna przyjść @ ale ni widu ni słychu jędzy ... za to potwornie boli mnie głowa ! Jak ja nie cierpię bólu głowy 🥺
 
reklama
Ja mam bardzo podobne nastawienie. Wiadomo, że człowiek się martwi i myśli czy wszystko jest ok. Ale tak na prawdę nic więcej nie mozemy zrobić. Każda z nas stosuje się ściśle do zaleceń lekarzy, stara się unikać wszystkiego co może zaszkodzić. Robimy wszystko, żeby było dobrze. Tyle i aż tyle na ten moment❤️
Tak do prawda ... staramy się jak możemy a czasami i tak jest klops ... ale chciałabym wiedzieć czy na ten moment jest wszystko dobrze ... tak po prostu .. taka matczyna nadgorliwość .. Moja Maja na mnie jak jestem nadgorliwa krzyczy „ Mama daj spokój , nie martw się dam sobie radę „ „ mama nie wymyślaj „ a Tutaj jeszcze głosu nie ma 🤭
 
Toście mnie pocieszyły... 😭😱 Jadę na 9:20 na testy zapłacę będę mieć na poniedziałek wynik. Do wtorku nie wytrzymam. Kochane na betę muszę być naczczo ?

Jestem dobrej myśli w końcu to dopiero 10dpo więc wychodzi 3tc więc beta może być w granicach 10... Ale czytałam negatywne opinie o testach pink. To mi daje nadzieję.
Spokojnie tak jak piszesz to dopiero 3 tydzień i jeszcze jesteś przed spodziewana miesiączką niektórym dziewczyna na tym etapie w ogóle nie widać żadnej kreski a są w ciąży 🙂
Trzeba być dobrej myśli nic więcej na tym etapie nie możemy zrobić. Trzymam kciuki żeby było u ciebie wszystko dobrze ❤️❤️❤️


Miłego dnia dziewczyny ❤️❤️❤️
 
Mi też się wydawało przed terminem @ że test nie ciemnieje, robiłam pierwsze facielle potem jakieś z allegro i pink i na tym facielle była jedynie mocniejsza kreseczka na tamtych taka bladziutka. Beta 1 dzień po terminie @ była 250, po dwóch dniach 648 także rośnie... Może kup sobie jeszcze ten Test facielle z Rossmanna lub bejbi test z apteki one mi pokazywały najładniejsze kreseczki [emoji3059] trzymam kciuki
Kochane płakać mi się chce [emoji24] zrobiłam dziś drugi test po dwóch dniach i myślałam że zobaczę grubsza kreskę a tymczasem jest ledwo widoczna [emoji24] przecież w ciągu dwóch dni beta powinna urosnąć prawda? Kochane czy to może znaczyć coś złego? Czy czekać spokojnie do bety? Czy pozytywny test mógł mnie oszukac? Czy to może byc wada testu? Nawet nie będę załączać wam zdjęcia bo nie mogłam nawet tego cienia uchwycić aparatem [emoji24] Chyba nie wytrzymam do poniedziałku i będę szukała laboratorium co zrobi dzisiaj mi testy o ile takie znajdę.
 
Spokojnie tak jak piszesz to dopiero 3 tydzień i jeszcze jesteś przed spodziewana miesiączką niektórym dziewczyna na tym etapie w ogóle nie widać żadnej kreski a są w ciąży 🙂
Trzeba być dobrej myśli nic więcej na tym etapie nie możemy zrobić. Trzymam kciuki żeby było u ciebie wszystko dobrze ❤️❤️❤️


Miłego dnia dziewczyny ❤️❤️❤️
Dziękuję ci ❤️ jestem dobrej myśli. 9:20 mam betę wyników pewnie na dziś nie będzie ale jakoś do poniedziałku rano wytrzymam...
 
Ja wczoraj miałam takie potworne wzdęcia i nie mogłam się załatwić , jak wróciłam do domu to tak mnie zabolało przeszywające podbrzusze że aż mnie zginęło w pół ... ależ się wystraszyłam ! Ale dzisiaj jest ok .. byłam rano w toalecie , dziś powinna przyjść @ ale ni widu ni słychu jędzy ... za to potwornie boli mnie głowa ! Jak ja nie cierpię bólu głowy 🥺

Niestety ja też cierpię na silne bóle głowy. Też strasznie tego nie lubię. Czasem boli mnie sama głowa, a najgorzej jak mam ból zaczynający się od oka, wtedy 2,3 dni przekichane. Nie wiedząc jeszcze w tym miesiącu o ciąży, musiałam zażyć paracetamol, bo już nie mogłam wytrzymać.
W ogóle od kilku dni boli mnie gardło. Ale tak leciutko. Raz przestaje, a raz boli. Teraz właśnie czuje pieczenie z jednej strony. Może to jakaś alergia, bo wszystko pyli dookoła.
 
Niestety ja też cierpię na silne bóle głowy. Też strasznie tego nie lubię. Czasem boli mnie sama głowa, a najgorzej jak mam ból zaczynający się od oka, wtedy 2,3 dni przekichane. Nie wiedząc jeszcze w tym miesiącu o ciąży, musiałam zażyć paracetamol, bo już nie mogłam wytrzymać.
W ogóle od kilku dni boli mnie gardło. Ale tak leciutko. Raz przestaje, a raz boli. Teraz właśnie czuje pieczenie z jednej strony. Może to jakaś alergia, bo wszystko pyli dookoła.
Teraz wszystko dookoła pyli wiec tez możliwe wszystko ! Ja odkąd planowaliśmy drugie dziecko starałam się unikać przeciwbólowych i akurat w tym cyklu nic nie brałam , w tym szczęśliwym cyklu ogólnie przestałam pic zioła ojca sroki jak i przestałam brać wiesiołek , zostawiłam tylko witaminy i D3 . I ogólnie od samej owulacji czułam się ciagle przeziębiona i jakbym miała gorączkę ... w ciąży z córką tez tak miałam ... to wtedy skłoniło mnie do testu ciążowego , teraz jest identycznie .. i tez mi kurczę leci z nosa !
 
A ile ma twoja córeczka ???
Tak do prawda ... staramy się jak możemy a czasami i tak jest klops ... ale chciałabym wiedzieć czy na ten moment jest wszystko dobrze ... tak po prostu .. taka matczyna nadgorliwość .. Moja Maja na mnie jak jestem nadgorliwa krzyczy „ Mama daj spokój , nie martw się dam sobie radę „ „ mama nie wymyślaj „ a Tutaj jeszcze głosu nie ma [emoji2960]
 
reklama
Dziękuję ci ❤️ jestem dobrej myśli. 9:20 mam betę wyników pewnie na dziś nie będzie ale jakoś do poniedziałku rano wytrzymam...
Pewnie że wytrzymasz najlepiej znajdź sobie jakieś zajęcie na weekend żeby nie myśleć i oczyścić umysł może jakaś mała wycieczka albo generalne sprzątanie w domu mi czasami pomaga 🙂
 
Do góry