reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ooo a z jakich aplikacji korzystasz? Ja z ciąża + chyba z dwojga złego lepiej byłoby wymiotować niż się tak męczyć. Ale kobieta zniesie wszytko. Ja mam straszne zawroty momentami mam takiego smaolota że mam gwiazki przed oczami... I tak się zastanawiam nad tymi mdłości ami bo nie powiem ale zaczynam miewać delikatne mdłości i zaraz staram się napić soku albo zjeść jakiś owoc coś zagryźć
Ciąża + i Preglife. Ciąża+ fajniejsza mi się wydaje, ciekawe która kłamie w kwestii tygodni :D Ja też sobie myślę, że już wolałabym zwymiotować ale jakoś nie mogę. Boże, co za męczarnia
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma bóle pachwin i jajników?[emoji17]
Ja mam, najpierw bolało mnie podbrzusze jak na @ ze 3 dni, bralam nospe
Trochę się wystraszyłam ze za dużo to nie pomaga i dodatkowo zaczelam od wczoraj brac luteine 100 mg 2x1 (lekarz mi przepisał) dopochwowo

dziś tak mnie ciągnie przy pachwinie/jajniku takie kłucia momentami po jednej ze stron
Ale u mnie dopiero 31 dc...
 
Ciąża + i Preglife. Ciąża+ fajniejsza mi się wydaje, ciekawe która kłamie w kwestii tygodni :D Ja też sobie myślę, że już wolałabym zwymiotować ale jakoś nie mogę. Boże, co za męczarnia
Ja właśnie z ciąża + jakoś mi podpasowala... Ja w 1 ciąży nie miałam żadnych objawów... Lakarz mi powiedizles że czym kobieta ma więcej objawow tym płód jest silniejszy. 😊
 
Mnie też tak mocno [emoji17] a na usg jajniki czyste.. trzecia ciąża, a pierwszy raz takie bóle mam[emoji17]
Ja mam, najpierw bolało mnie podbrzusze jak na @ ze 3 dni, bralam nospe
Trochę się wystraszyłam ze za dużo to nie pomaga i dodatkowo zaczelam od wczoraj brac luteine 100 mg 2x1 (lekarz mi przepisał) dopochwowo

dziś tak mnie ciągnie przy pachwinie/jajniku takie kłucia momentami po jednej ze stron
Ale u mnie dopiero 31 dc...
 
Mój gin już mi przez telefon powiedział ze od razu wypisuje mi zwolnienie , nie jest za tym abym pracowała w markecie w trakcie ciąży i panującej pandemii , zapytałam się go a co w momencie kiedy chciałabym jeszcze popracować bo żal mi zostawiać wszystkich na lodzie .. to kazał mi odpowiedzieć sobie na pytanie czy im byłoby żak gdyby mi się coś stało ... i widzimy się na wizycie ..
Ja również pracuje w markecie i takie samo jest stanowisko mojego gin - ja już odpoczywam 🥰

Wróciłam właśnie od endokrynolog, zwiększyła dawkę euthyroxu żeby zrobić tsh i kazała brać pragna start, jest tam jod i witamina d3 2000 jednostek, tego potrzeba mojej tarczycy.
Czy u Was tez tak grzeje? 😅
 
reklama
Dziewczyny kiedy u was pojawiły się pierwsze mdłości, wymioty czy już się pojawiły? Przyznam szczerze że w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz bólu piersi... Teraz od tygodnia mam zawroty głowy miewam tak że jak jadę autem to muszę się zatrzymac bo nie czaje co się dzieje.... Mdłości się pojawiają ale sporadycznie... Tak się zastanawiam jak jest u was póki co z aplikacji wychodzi 4t5d ciąży ❤️
Mi mdłości pojawiły się równo w 5 tygodniu. Wczoraj przeżyłam swoje pierwsze wymioty. Strasznie współczuję dziewczynom, które są w toalecie kilkanaście razy i nie mogą normalnie funkcjonować.
 
Do góry