reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

inis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Październik 2013
Postów
7 782
Zapraszam wszystkie dziewczyny, którym testy sprawiły pozytywną niespodziankę tej wiosny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mogę się dołączyć? Jeszcze nie jestem pewna do końca czy to będzie początek stycznia 2016 czy końcówka grudnia bo sama nie wiem kiedy to się stało hehe:-D
 
Iza - witaj, fajnie że się odezwałaś :) gratuluję Ci!
Kiedy miałaś ostatnia @? Test robiłaś z krwi czy domowy? :)
 
właśnie nie jestem dokładnie pewna kiedy była ale obstawiam 29.03. Wiec to by był 5 tydzien teraz;-) no ale zobaczymy jak pójdę do lekarza gdzieś za 2 tygodnie bo mieszkam w UK a tutaj to jest całkiem inaczej. Teścik robiłam domowy choć się w cale nie spodziewałam ciąży :-D a u Ciebie który to tydzień? I jak to było? Zaskoczenie z 2 kreseczek? Czy jakieś objawy wcześniejsze? ;-)
 
Iza - nie bardzo wiem który tydzień, bo mialam bardzo szybka owu w tym miesiącu. Lekarz mi powie dokładnie, wizytę mam 19.05 :)
Szok był ogromny, chociaż miałam podejrzenia bo czułam się słabo dwa dni przed testem. Ale my się staraliśmy 2 lata wiec byliśmy zaskoczeni że to w ogóle możliwe ;)

Jak się czujesz? :)
 
To tak jak my 2 lata starań i tez miałam dziwny cykl i wcześniej ovu chyba bo tym cyklu juz byłam taka zła ze wszystko olalam termometr w szufladę testy ovu nie używałam , poszłam do pracy i kupiłam sobie pieska stwierdziłam ze jak nie ma dziecka to choć pieskiem się zajmę i w zeszła niedziele ogromny szok:-D czuje się ok tylko cycuchami mnie bolą i mam mega senność o każdej porze:-D a Ty jakie objawy? I samopoczucie? a mniej więcej to który to tydzień? na który się czujesz?:-D
 
Witam :)

Mogę się dołączyć ? Wg moich obliczeń dziś mam 4 tydzień i 3 dzień :) pierwszy raz słabe dwie kreski na teście ujrzałam 22 marca :) potem robiłam co 2-3 dni i każda była mocniejsza od poprzedniej :) tak się ciesze !!! Mam już 4 letnia córkę tym razem termin to ok 5-6 grudnia :)
 
inis gdzie można dodać te fotki ? Da się je tu wkleić czy gdzieś u siebie na profilu :) ? Bo pierwszy raz się udzielam na tym portalu :) Fajnie ze juz powstał wątek styczniowek :) zawsze to raźniej :) ja mam wizytę 8 maja. .. pewnie będzie trochę za wcześnie ale to nic :) chętnie podejrze co się tam dzieje hehe a po dwóch tygodniach pewnie pójdę jeszcze raz :) nam udało się całkiem szybko.. to był jakby drugi cykl po odstawieniu anty alee w pierwszym się bałam ze będzie za wcześnie i ominęlismy dni płodne :) z pierwszą córa tez nam tak szybko poszło ale tym razem mam jakoś więcej obaw bo jednak hormony 4 lata mogły trochę zaszkodzić organizmowi.. ale mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku :)
 
W końcu mogę na spokojnie pisać :)

Iza - ja się czuję w sumie normalnie, trochę jakbym miała nadciśnienie. Poza tym czuję się kompletnie zwyczajnie, nawet (.)(.) nie bolą jakoś nadzwyczajnie. U mnie jest to dokładnie 3 tydzień i chyba dwa dni po zapłodnieniu. Muszę zrobić sobie suwaczek chyba, bo ja nie znam się na tych obliczeniach :-D
To widzę, że nie ja jedyna po przejściach staraczkowych. Ale udało się! :)

aktina - no witaj :) 4 tydzień i 3 dzień to chyba nie jest termin wg OM? Bo coś za wcześnie, skoro już w marcu miałaś dwie kreski. Gratuluję! :) Jak masz termin na Grudzień to poszukaj tutaj wątku Grudniówek 2015 bo na pewno są :yes: ale oczywiście z nami tutaj też zostań! :)
Zdjęcie dodaje się klikając na taki obrazek z drzewkiem "insert image". W tym samym panelu co piszesz posta :) Pochwal się!
 
reklama
Ja juz po pracy ma chwilkę wiec odpoczywam:-D I nie to na kiedy mniej więcej wylicza sobie termin porodu? Bo chyba będziemy mieć jakoś podobnie;-) ja myślę tak pi razy oko 2-5 styczeń. A aaaaaaa no to wklejam foteliki tak? Hehe to mogę być pierwsza ;-) 20150426_134915.jpg20150426_134937.jpg
 

Załączniki

  • 20150426_134915.jpg
    20150426_134915.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 479
  • 20150426_134937.jpg
    20150426_134937.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 478
Do góry