reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Bardzo ... Gdyby mi cały czas cos było to moze bym tak nie panikowała ale ja sie na prawde dobrze czuje, wiec tski alarm mnie przestraszył ... Oczywiscie zaraz wysmaruje SMS do położnej ... Dam jej tylko wstac, poczekam kulturalnie do 8
 
reklama
Nie wyspałam się :( w nocy co chwilę budziłam się i nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Teraz wszystkie kości i mięśnie mnie bolą...
 
Emenems ja też dziś wstałam z bólem brzucha jak na okres. I lekko w krzyżu mnie boli. Młody sie rusza. Ale też już sie wkręcam. Chyba też zaraz łyknę nospe... Ehhh... powinny być dostępne male przenośne usg, żeby samemu sprawdzać czy jest ok. Czy łożysko i szyjka w porządku itp.
 
Emenems każda ma prawo do paniki :) luz kochana

Spokój spokój i jeszcze raz spokój :)

Paulinas8 mam podobny z hm i tez na allegro dałam za kombinezon 30 zł :)

Teraz ro juz ze mną coraz gorzej, zrobiłam się w ciągu paru dni allegroholiczką RATUNKU, nie umiem się opanować :( młodemu kupiłam juz 3 kurtki a Tośce juz nie wspomnę :( wczoraj małż się śmiał ze widzi ile teraz paczek do mnie przychodzi jak jest na urlopie, a były tylko 4 :)
 
Ej a ja wczoraj wykazałam się 100% mózgiem ciążowym...
Walnęłam się w łokieć o kant szafki. Ból jak cholera! Łokieć i okolica spuchły. Caly wieczór smarowałam maścią końską a na noc jak głupia założyłam sobie jeszcze opaskę uciskową. Nie była za mocna bo to na nogę niby, ale i tak dopływ krwi był ograniczony i teraz mam spuchniętą całą rękę od dłoni do łokcia. Na szczęście opuchlizna z zablokowania przepływu pomału schodzi...

No łeb jak sklep za komuny - tyle miejsca się marnuje.... #facepalm
 
Skończyło sie tak ze położna oddzwoniła po sms i zdążyłam dojechac do pracy i wlasnie jade do lekarza z próbka moczu - kazała natyciast leukocyty sprawdzic i odpoczywać dzis i bedzie dzwonic o 14- chyba niepotrzebny alarm jej zrobiłam ale jak każe tsk zrobie
 
Kurde Emenems teraz to mnie nastraszyłaś jeszcze bardziej....
Dobrze, że o 16 mam wizytę u gina. Niestety bez usg...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry