reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Bo mój gin nie ma aparatu do usg w tym gabinecie. On przyjeżdża raz w tygodniu tu tylko. Na usg chodzę do innego. W czwartek miałam połówkowe i było wszystko ok.
A dziś już sama nie wiem co czuję. Trochę dół brzucha jak na okres a trochę jakby jeździ w jelitach...
Ehhhhh....
 
reklama
Aaaa :) no tak jak mowie po ostatnich moich przejsciach czuje sie jak bomba zegarowa i mam wrazenie, ze nikt mnie nie rozumie... jedno jest pewne kazdy nasz stres wszystko jeszcze poteguje i napedza, jednak czujnym trzeba byc..
 
Ku-rwa dojechalam 20 km do rodzinnego zeby zobaczyc ze ma nieczynne do konca tygodnia - wracam na moja wioche i tsm ide zaniesc ... Takze w kółko jezdze jak debil
 
Emenems ja też dziś wstałam z bólem brzucha jak na okres. I lekko w krzyżu mnie boli. Młody sie rusza. Ale też już sie wkręcam. Chyba też zaraz łyknę nospe... Ehhh... powinny być dostępne male przenośne usg, żeby samemu sprawdzać czy jest ok. Czy łożysko i szyjka w porządku itp.
Juti jestem dokladnie tego samego zdania, usg pod reka i czlowiek jest spokojny;).
ale wiecie jak to by sie skonczylo.....calymi dniami siedzialybysmy z glowica usg przy brzuchu i podgladaly maluchy;)
emenems ja tez tak mam, ze jak dluzej mala siedzi cicho, to ja juz mam jazdy ( np wczoraj)
ech, byle do stycznia;)
 
Niezdazylam nadrobic zaleglosci z przed weekendu bo bylismy w szczawnicy i przedluzylismy sobie weekend o poniedzialek a wczoraj byla u mnie kolezanka z anglii i przywiozla laktator elektryczny z tomn tipla wstawie pozniej fotke i taki materacyk trojkatny z siateczka tez dam foto pozniej. Niestety ale dzis znow bede nieaktywna bo zmarl dziadek i musze jechac kupic cos do ubrania na pogrzeb :-( ostatnio cos niedane mi jest was czytac :-( a produkcja pelna para idzie :-(
Kciuki za wizyty pozdrowiebia dla was moze wieczorem uda mi sie cos wkobcu podczytac!
 
Xkarola wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny. Trzymaj się dzielnie. Dziadek już odpoczywa od bólu i zmartwień.
 
Xkarola - przykro mo bardzo..

Ja czekam na wyniki moczu - jestem zła se nie było mojego rodzinnego bo on ma usg liczyłam na sprawdzenie no ale sie ruszała po tych bólach o 7... Zobaczymy.
Jutro pojde do położnej jeszcze , szkoda ze mojego detektora tętna jeszcze nie ma
 
reklama
Dziewczyny przeziębiłam się :szok: co mam robić?! Trochę katar i gardło i nie mam siły. Co mam pić/jeść??? Nie mam siły nawet szukać w necie informacji o tym jak leczyć się w ciąży. Znaczy nie jest źle, ale nie chcę żeby to się rozwinęło :confused2:
 
Do góry