reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No właśnie pisały jak szalone teraz cicho siedzą :p

Czy ktoś jeszcze robi test z glukoza? Ja się boję. :(

Ja jeszcze nie dostałam skierowania ale pewnie na następnej wizycie dostanę. Trzeba to jakos przetrwać najgorsze ze ja anty slodyczowa jestem.

Czy któraś z was ma bóle w okolicy kości łonowej? Mi zaczęły się od jakiegoś czasu boli głównie w nocy przy zmianie pozycji i jak wstaje rano albo jak podnoszę nogi do góry.
 
reklama
Ja to badanie robię za jakieś 3 tygodnie. Też nie wiem jak przetrwam.

Mycha też mnie tak boli w spojeniu. I też w nocy przy zmianach pozycji. Mam taką teorię, że boli bardziej jak się tam wszystko zastanie. Jak się rozrusza to przechodzi.
 
Mnie też w spojeniu boli. W pierwszej ciąży bolalo, po ciąży też czasem bolalo i teraz znowu jak się zaleze to boli jak chce wdtac czy chodzić.

Glukoza nie taka zła jak z cytryną ktoś pije. Ja sobie mowilam podczas picia w myśli "nie myśl o tym jak to smakuje". Wypilam wzięła 2lyki czystej wody i pierwszą godzina bez problemu przeszła. Potem zaczęło mi się odbijać i ciągle ten smak w ustach powracał.
 
ulicha ja też za dwa tygodnie mam test glukozy .Za to mam problem z siniakami:-((normalnie po stuknięciu w coś),strasznie mi się "rozlewają" w życiu nie miałam takich wielkich.
 
reklama
Do góry