reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Betina brawo! Dało się przeżyć? ;-)
IwiX może masz kruche naczynia krwionośne albo za rzadką krew. Idź z tym do lekarza, bo to może być problem na potem.
Mnie dziś biodra bolą po nocy...
 
reklama
Ja jeszcze nie dostałam skierowania ale pewnie na następnej wizycie dostanę. Trzeba to jakos przetrwać najgorsze ze ja anty slodyczowa jestem.

Czy któraś z was ma bóle w okolicy kości łonowej? Mi zaczęły się od jakiegoś czasu boli głównie w nocy przy zmianie pozycji i jak wstaje rano albo jak podnoszę nogi do góry.
Mnie juz boli spojenie, tez zazwyczaj w nocy i rano :/
 
Juti oczywiście z cytryna piłam więc nie było tak źle. Tak siedzę w przychodni i słucham rozmów ludzi... Tutaj toczy się całe nasze małomiasteczkowe życie haha. A jak pobierana mi pielęgniarka krew postawiła wypowiedzieć się na temat mojego lekarza i nie należy ona do zadowolonych. Mówiła że jak poród się przedłuża to czeka tylko na kopertę zanim coś przyspieszy i jeszcze ze jak była na oddziale to wcale jej nie poznawał. Ciekawe jak to będzie. Raczej liczę na niego w szpitalu, nie po to tyle kasy dostaje za każdą wizytę. Nosz trochę się wkurzylam
 
Hej wszystkim:) długom mnie tu nie było ale dużo do czytania to nie miałam, chyba wszystkie zajęte :) Ja odebrałam wyniki z glukozy i jest ok ;D Mam wielki bajzel w domu po remoncie nie wiem jak to ogarnę, dodatkowo zaczęłam szkołę rodzenia i bardzo mi się podoba, super prowadzące, specjalne fotele dla ciężarówek tak że nic nie uwiera i nie boli:)

Bucia ja miałam pobieraną 3 razy, przed wypiciem, godzinę po, i 2 h po.
 
reklama
Do góry