reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Hej kobitki :)
Ja ostatnio strasznie zabiegana, a po dzisiejszym chustowym pikniku padam na pysk :/
Filmik widziałam, mega wzruszający [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć. Szkoda że nie ma mnie z Wami. U nas super, Mała jest taka pocieszna, najlepsze jak się wierci w łóżeczku, nogi wystawi między szczebelkami i woła żeby ją uwolnić. Mam nadzieję że u Was i Waszych maluchów wszystko ok.
Pozdrawiam Was:-)Zobacz załącznik 760646
Betinka mój tak samo! Utknie tymi nogami i się drze haha zawsze mnie to śmieszy muszę to nagrac[emoji1][emoji1]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny jesteście?

My od dzisiaj uczymy się motać ze wspomaganiem Tysiaczka ;) umawiam się też z doradcą chustowym.

Miszel już coraz bardziej rozbrykany, siedzi sam ładnie i raczkuje coraz ładniej. Oczy dookoła głowy ;)

Jak wasze dzieciaki?
 
reklama
Otóż to :) jeszcze chusta nie złamana to też nie ułatwia no i Miszel już w ogóle ;) Oliwiera motałam ale on współpracuje ;)

Niuniolek jak tam Twoje poszukiwania chusty?

Ja już jestem stracona :p
 
Do góry