reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Marcepanek- odpoczywaj

Ja na obiad planuję dzisiaj cukiniowe leczo. Nie chce mi się robić, ale tak za mną chodzi, że się poświęcę
 
reklama
Sierpniowa ja na nfz, lekarz jest tam 3 razy w tygodniu więc już musiałam umówić inaczej prywatnie bym musiała zrobić. Ale jeszcze spróbuję w luxmedzie zapytać tam mamy póki co pakiet. U mnie wtedy będzie 20t4d.

Marcepanku a może wcześniej idź na wizytę?

Jejku,jejku dziś Olo ma stomatologa na 16. Ja się bardziej boję niż on, to jego pierwsza wizyta. Trzymajcie kciuki.
 
Martusia, trzyma kciuki bedzie dobre :D ja pamietam jak w szkole był dentysta i nie można było powiedzieć że nie bo matka by lanie zrobiła haha
 
Martusia trzymam kciuki. Tylko nie pokazuj dziecku, że się boisz bo wyczuje i lipa będzie. Dentysta to nic strasznego:-)

Postanowiłam, że ugotuje dzisiaj nic:-) Oj zostało trochę zupy z wczoraj to zostawię ją mężowi, a ja coś u mamy zjem:-) Jestem genialna:-D
 
Ją na obiad dzisiaj barszcz czerwony robię i potem uszka wyciągnę z zamrazalnika i obiad gotowy. Dziś na 12 idziemy z młodym na bilans dwulatka. Ciekawe co lekarz powie.
 
Martusia trzymam kciuki. Tylko nie pokazuj dziecku, że się boisz bo wyczuje i lipa będzie. Dentysta to nic strasznego:-)

Postanowiłam, że ugotuje dzisiaj nic:-) Oj zostało trochę zupy z wczoraj to zostawię ją mężowi, a ja coś u mamy zjem:-) Jestem genialna:-D
Hahahaha tez tak czasem robie jak mi sie niechce gotowac :p
 
Marcepanek, wiem co czujesz... Staraj się nie denerwować. Wiem, że to cholernie ciężkie, ale mi lekarz powiedział, że stres i nerwy mogą być gorsze niż lekkie skurcze lub krwawienie, bo mogą te objawy nasilać. Jak się boisz bardzo, t pojedź do szpitala i niech Cię tam zbadają. Ja swoją wizytę u prowadzącego po tym nocnym plamieniu mam jutro.

Simka, leczo!!! mmmmm uwielbiam!!!! Podeślij mi trochę! ;-) Ale i smaka zrobiłaś! Jutro na jeden dzień i noc wpada do mnie siostra. Chyba wiem co zrobimy na obiad!!! :-D Dziś mam wczorajszy tylko do odgrzania. :-)

Martusia, Żabila - kciuki za wizyty dzieciaków. Dajcie znać jak poszło!

U mnie spoko. Brzuch spokojny. Wciąż mam upławy po plamieniu, ale dziś już jasnobrązowe, więc chyba zmierzamy do końca. Spałam dziś 9 h i mimo to czuję się niewyspana. Ja jeszcze ruchów dzidzi nie czuję... A tak bardzo bym już chciała mieć sygnały, że z nią wszystko ok. Ale mam łożysko na przedniej ścianie, więc chyba jeszcze poczekam...
 
reklama
To u nas na obiad to co wczoraj czyli ryż i skrzydełka z kurczaka z sosem :) a ci jak szaleć to szaleć :)

Ja dopiero co byłam na prenatalnych o połówkowych narazie nie myślę :)
 
Do góry