reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

dziewczyny ja tez poniedziałek byłam u gina, po zaswiadczenie i mówie zeby sprawdziła bo cos mnie tak swedzi, no i znalazła pod mikroskopem jakies bakterie .. inna gin kiedys mówiła szwagierce ze to od nadbiernego uzywania płynu do higieny intymnej :D takze moze coś w tym jest bo jak 28 byłam to nic nie było .. takze ten.. globułki tez mam :D ;/

ide rano na badanie cukru.. alee dieta nie za bardzo sie udała bo obiad normalny :D ;/ zobaczymy jutro :)
 
reklama
Aktina ja dawno nie uzywam do higieny intymnej tylko zwykle mydło bezwonne bo dawno mi ginekolog mowila ze do higieny intymnej zabijają wszystkie bakterie tez ochronne i łatwiej sie łapie
 
Heeeej, ja już po wizycie. Widziałam bijące serduszko i jestem szczęśliwa ;) pęcherzyk na jajniku nadal jest, co prawda trochę mniejszy, ale jest - narazie się nim nie przejmujemy.
Ja jestem grubasem, do tego mam chore jelitka wiec już tez chodzę, tylko w luźnych rzeczach i powoli kupuję majtki pod pępek, wszystko inne mnie drażni ;)
Przyłączam się do bóli krzyża- jak leżę na plechach to nie mogę wstać, powoli też boli przy chodzeniu, szczególnie z lewej strony.
Buuuuuuziaki
 
julia- wszystkiego naaajlepszego dla córeczki

Ulicha- a korzystałaś z piblocznych toalet? Nawet jak się nie siada to można coś złapać, mnie gin uczulił na papier toaletowy w publicznych toaletach. Jak wc nie zamknięte to bakterie skaczą wszędzie, w tym na papier.
Ja złapałam okropną infekcję zimą, prawdopodobnie z publicznej toaltey właśnie, chociaż nigdy nie siadam (albo w pracy ktoś rozsiewał).

miluniaa- bo czasem później dają do zrobienia to badanie.

Emenems- ja tam nic nie widzę :p

Szare mydło do higieny intymnej najlepsze, po porodzie do mycia np. rany po cc też :) Ja mam teraz płyn do higieny właśnie z Białego Jelenia

green- no to super, że serduszko bije :)
 
Ja też podczas wycinania guza jajnika byłam cięta jak do cesarki, nawet miałam małe powikłania, ale ostatecznie nie mam prawie śladu, cienka kreseczka, która w sumie wchodzi w majtochy:p
U mnie zawsze w czasie usg szczególnie jak pójdę do innego lekarza, to jest chwila konsternacji, wpatrywania to na monitor to na mnie i po chwili zawsze wiem już o co chodzi i mówię "nie mam prawego jajnika i jajowodu" aha, aha, bo właśnie znaleźć nie mogłe(a)m, teraz już mnie to śmieszy :)
 
Hahahah u mnie tez prawy :D tylko pol jajnika jest ale wiesz " działa" jakby go nie było :) moj guzik wielkości pomarańczy był - potworniak, do dzis zaluje ze przeczytałam opis hispat o włosach i zalążkach zębów w srodku i o dźwięku jaki wydawał przy przekrajaniu :D FUUUUUUUUUU!!!
 
Cześć ! Przyszla i na mnie kolej sie przywitać i zapytać czy przyjmiecie mnie do swego grona :-) W poniedzialek po raz pierwszy zobaczyłam swoja kropeczke z bijacym serduszkiem . Termin wypada miedzy 28.01 a wg usg 03.02.
 
Witaj agula82! gratulacje! ;)

Emenems mój niby nowotwór nie złośliwy, bo zmiana łagodna, ale też nie był łatwy lity ciężki, wielokomorowy 8cm na 10cm miał dupek. O potworniakach słyszałam, moja przyjaciółka miała ciągle jej się odnawiały, w sumie została teraz tylko z małym kawałkiem jednego jajnika, smutne,że tak czasem układa się życie. No, ale my musimy się teraz cieszyć;)
 
reklama
Wiesz co ja miałam z 23 lata chyba i jedyne o czym myslalam to ze wezme sobie zwolnienie i zaniosę na uczelnie i nie bede musiała na zajęcia chodzic tylko na egzaminy a w rym czasie ....pracowałam hahaha człowiek to głupi był - matko. Sle i studia skonczylam i wyzdrowiałam i zarobiłam. Ale wtedy jakos wogole nie dotarło ze mogepoEolic problemy z ciaza - gdzie ja i myślenie o dzieciach !!!! 23 lata? Ja raczej myslalam kiedy zdejmą szwy i bede moga biegac na imprezy ehhhh :)

Tak jak mowisz, teraz jest cxas na radość - oprocz polipa e macicy nic wiecej nie urosło :)
 
Do góry