reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

dzień dobry:-)
ja nie wiem jak z moja waga na dzień dziasiejszy ale jak bylam u lekarza zaczynałam z 49.5kg a po 3 tyg nastepna wizyta to 50.7kg,za tydz z kawałkiem kolejna wizyta będę wiedzieć..
brzuszek tez robi się u mnie widoczny:tak:
 
reklama
dziewczyny, nie bojcie sie troche przytyc, ja w pierwszej ciazy z 51kg poszłam az do 72kg (to 21 kg) przy wzroscie 170 cm, przy drugiej startowalam juz z 58kg, schudlam do 56kg i zakonczylam znowu przy 72kg (to 16kg), a teraz startuje z 60kg i narazie schudlam do 58,5kg . Wg mnie im mniej przed ciaza tym wiecej sie tyje. A moje dzieciaczki dobrze odzywione urodzily sie 3,73kg i 3,85kg . Poród, karmienie piersią a pozniej bieganie za dzieckiem to najlepsza dieta odchudzajaca, przynajmnie wg mnie.
 
Ja sie dzis wazylam rano i waze 62 przy 169cm. A startowalam z 61.. tylam tylam juz bylo nawet 64 kg, a teraz spadlo.. brzuszkiem pochwale sie jak wroce z pracy
 
Cześć ! Nie wiem czy mnie wogóle pamiętacie ,przywitalam sie a potem zachorowalam i glowy ani czasu nie bylo na bb. Termin mam na 26.01. I to będzie nasze czwarte dziecko :-)
 
Aktina, chyba się zdecydujemy, będę jutro dzwonić i sie umawiać. inwazyjne robią w Białym w warunkach ambulatoryjnych. podobno w Warszawie robią to taśmowo, a w biały mają umawiać na jakiś dzień.
 
ewkamm a gdzie w Białymstoku będziesz się umawiać ?

Agula witaj :) fajnie ze że zdrowiem lepiej :) w jakim wieku masz starsze dzieci ? :)
 
w mastermedzie na mazowieckiej bo tam wszystko jest w pakiecie

a co z tym fb, pisałam do juti777 i nic żadnego zaproszenia na fb nie znalazłam :no:
 
Aktina najstarszy syn Battek ma 10 lat , Julka 5 a najmlodsza Oliwka 11 miesiecy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Słuchajcie ogolnie to jaja u mnie wyszły :) mam bardzo dobre kolezanke polke na wsi i ona ma meza Norwega ale mieli " przygodę" i on chorował jakis czas i kazda swoim życiem zajęta, widzialysmy sie w grudniu ostatni raz potem tylko SMS itp a ja przez cała procedurę ivf nie byłam tez towarzyska i wczoraj sie spotkałyśmy na miescie i dzis umówiłyśmy sie ba kawke i co? Ona jest 11 tygodniu:D hahahahah uśmiałam sie po pachy bo ja 4 lata sie stralam i żartowałam zawsze ze ms sie zabierac szybko jak zajde żebyśmy razem z brzuchami chodziły :D i nagle takie cos! I to zupełnie niezależnie :) ona naturalnie ja po 4 latach a i tak w tym samym czasie :)
 
Do góry