reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

vivienne u siostre nas na urodzinach to sako miałam ostatnio.. aż poszłam się położyć. .. wróciłam do domu i dalej bolało potem poszłam spać ale wstałam rano i dalej bolało. . aż wzięłam apap i przeszło.

mi też koleżanka polecila położna i za jakiś czas się do niej odezwę :) mam nadzieje ze uda mi się ją złapać tym bardziej ze pracuje u lekarki do której chodzę :)
 
reklama
Mj Olin ma 13,5 miesiąca a waży 9 kg :) od 2 miesięcy jeździ juz w siedzącym foteliku, tamten był jeszcze dobry tylko był problem, bo moje dzuecko juz nie chciało być w pozycji leżącej :( może cię mnie zlinczować ale wolałam kupić nowy fotelik i nie słyszeć płaczu dziecka prze blisko 30 min, bo takie koncerty dawał ze uszy wysiadły :(
Teraz mamy recaro sport young hero od 9 do 36 kg, a wcześniej mieliśmy be safe iż go i zostawiliśmy go dla kolejnego wiec jeszcze 3 lata nie minie i jest ok, kolejny fotelik będzie miał prawdopodobnie też z recaro ;)

U nas w Polsce jest ten problem ze po wypadku nie przecinają pasów w takich fotelikach które brały udział, a tak jest na zachodzie ;) i dlaczego mieli by na tym nie zarabiać??? Bo ludzie są chciwi i tyle
 
Paulina- położna może być skądkolwiek :) U nas jest jedna przy mojej przychodni (ale na dłuższym chorobowym), kilka jest w takiej poradni rodzina, gdzie same położne są, i w takim centrum położniczo-laktacyjnym (kiedyś było chyba prywatne, teraz jest na nfz) i tam właśnie będe chodzić. Daleko mam, bo to drugi koniec miasta, ale siostra poleca, bo do niej chodzi, no i jest ta joga i inne bajery :p
Ja też się bąbelków bałam i też mnie mój na zjeżdżalnie namawiał. Zjechałam- na tej w kąciku dziecięcym :p
 
Ja tam sie na nic nie odważyłam a on co chwila na te duża żółta śmigał :D jak dziecko normalnie a to 100 kilo chłopa :D mi za to ta rzeka przypasowało o ten Ala wodospadzik :) a Simka możesz kogoś z Poznania polecić jeśli chodzi o położne? A moze masz kogo podpytać? Moje wszystkie kumpele nie dzieciate i mam problem :)
 
No właśnie nie głupie z tym przecinaniem pasów.
Mi to gadał facet kiedy kupowałam drugi fotelik dla młodego :) podobno jest projekt, że mają u nas tez przeciąć ale cy to przejdzie nie wiem :)

W recaro jet fajnie, że jak fotelik brał udział w wypadku, zgłaszasz im a oni wymieniają na nowy ;) no i każdy ma swój nr seryjny, bo podobno teraz lecą podróbki fotelików z Azji ; (
 
Dziewczyny mam do odsprzedania woombie oryginalne błekitne użyte 2 razy i kombinezon reima na 56 ale wypadają większe i cały rozm. 56,62 mały go przenosił. Jeśli któraś z was jest zainteresowana to dajcie znać, bo po moim styczniaku 2015 chcę sprzedać ubranka 56-68rozm. mogę powysyłać zdjęcia. Fotelik mamy cybex anton Q Plus z 5 razy użyty , na razie mały 10kg waży więc jeszcze go będziemy miec ale do zimy myślę , że będzie już trzeba zmienić i będziemy go sprzedawać, oczywiście kupiony był nowiutki.
Aaa i laktator avetnta ręczny używany raz mam, za grosze też mogę odsprzedać (mały od urodzenia na mm w sumie był) W Poznaniu mogę dowieżć ciuchy(raz na miesiąc jestem) w kujawsko-pomorskim też mogę podrzucić o ile droga odemnie nie za długa będzie ;) reszte pocztą.
 
Ostatnia edycja:
powiem szczerze ze nie wiedziałam iż foteliki mają datę ważności, dla mnie szok, mam fotelik kołyskę z maxi-cosi która uzywałam przy pierwszym i drugim dziecku i teraz czeka na kolejne(zaplątał się w garażu, bo inaczej by go nie było, bo pozbywałam się wszystkiego), mam je od nowosci, nie ma zadnej bazy, tylko normalnie przypina sie pasami. ma specjalna wkładkę dla noworodków, co sie fajnie sprawdzało i tyle. Nie mysle kupowac nowego a ten ma 12 lat.
 
reklama
Ulicha moja Oliwka skończyła 11 miesiecy i jeździ w 9-36 i ja uwazam ze jest bezpieczniejsza niz w tym do 13 . My mamy z fisherprice model .Idealnie sie dopasowal do malej i 5 punktowe pasy .Najwazniejsze zeby dziecko siedzialo stabilnie i nie latalo po foteliku . Ja sobie sprawdzalam i mala nawet nie drgnela podczas ostrego hamowania a z tego do 13 juz mi prawie uciekła.

Dziewczyny ma któras gorzki posmak w buzi ??? Ja juz nie daje rady cokolwiek bym nie zjadla/pila to się pojawia. Mycie plukanie dobre jest tylko na chwile.
 
Do góry