reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja od dwoch dni niewyspana w pracy chodze jak debil klade sie po 24 a musze 6.30 wstac no juz dzis obiecuje sobie ze poloze sie szybciej ... Ale czeka na mnie pierś z kurczaka do zrobienia pieczone udka i tak cos z kaszy co jem ba sniadanie ( nie mam pojecia jaka to ma nazwe - moczę kasze jęczmienna noc potem gotuje z mlekiem z brzoskwiniami i rodzynkami i sie robi takie cos gęste co jem na sniadanie hahahaa- grøte no :D jaka to ma nazwe ??!! )

No maz by zrobił ale ja grniusz nir wyjęłam rano miesa z zamrazarki ..... No i jak on przyjdzie wyjmie i zanim sie rozmrozi to wieczor ... Ehhh on spac o 19 a ja do garów - mam za swoje,zapomnialam to mam :D
I siedze w pracy i umieram tak mi sie spac chce
 
reklama
Hej,
u mnie dzisiaj tez buraki na obiad, ale nie barszcz tylko buraczkowa, bo Emenems kazała dbać o poziom żelaza:)
Dzisiaj mam pierwszy spokojny dzień w domu na zwolnieniu bez żadnych gości. Byłoby wspaniale gdyby mąż nie wrobił mnie w aktualizację systemu na kompie...
Uwinę się w tym szybciutko i kładę się z książką do łóżka, bo od wczoraj brzuch mnie boli bardziej niż zwykle.
 
A! Śniło mi się dzisiaj, że juz urodziłam (w czwartym miesiącu) dziewczynkę. Była bardzo malutka, ale cała i zdrowa. Wszystko było rozwinięte łącznie z płucami i nie musiałam już być w ciąży :) Tylko trochę wpadłam w panikę, bo kompletnie nie wiedziałam jak się nią zajmować :)
 
Hahaahha to chyba moja wczorajsza rozmowa z mezem ci sie śniła - bo ja strasznie sie boje jak sie urodzi takie male ze bede sie bała na receceziax a co dopiero inne czynności :)
 
Cześć ! Dawno nie zaglądałam do was a to przez to że przez 3 tygodnie na antybiotyku byłam :-( mam już serdecznie dość . Rozwaliłam sobie prawdopodobnie przez to żolądek bo prawie jeść nie mogę bo od razu boli. Do tego mdłości i okropny smak w ustach którego niczym nie mogę zagłuszyć . Od wczoraj jakiś ponoć dobry prebiotyk zaczęłam brać i mam ogromną nadzieję że przejdzie . Już momentami sama nie wiem czy to przez ciążę czy antybiotyk.

Wow wy już niedługo połowkowe mieć będziecie a ja tydzień temu na prenatalnych byłam . Na szczęście bąbelek cały zdrowy , die rączki dwie nóżki ryzyko tych wszystkich chorób powyżej 3 tys więc ufffff... A bałam się strasznie . Szkoda tylko że płci jeszcze nie chcialo małe pokazać :-) . Dla dziewczynki mam wszystko , ale dla chłopca nic . Chyba że będzie różowym mu do twarzy:-p
Tak różowy fotelik , różowa gondola ;-) Na połówkowe też już się zapisałam na 16 września i to będzie 21 tydz :-)

Mam jeszcze pytanie do mam które będą mieć małą różnicę wieku - u nas będzie 18 miesięcy- co robicie z wózkami ??
Ja się zastanawiam nad bliźniaczym ale czy jest sens ? z drugiej strony z wozkiem i osobno spacerówką nie dam rady się nigdzie wybrać . A czy taki szkrab 1,5 roczny na dostawce będzie stał ? Kurcze naprawdę nie wiem co zrobić . Kiedyś widziałam taką a'la parasolkę dokręcaną do ramy wózka z własnym kółkiem ale to było 5-7 lat temu , teraz nic takiego nie spotkałam .
 
reklama
Agula, myślisz o czymś takim?:
Zobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438078877.333353.jpg
U nas tez bedzie dokładnie 18 mcy roznicy. Rozważałam wszystkie opcje i ciagle mam mętlik w głowie. Na pewno zdecyduje sie na platforme, kiedys sie przyda, a reszta wyjdzie w praniu. Moze nosidełko na początek? A starszak w wózku? Tylko to bedzie zima, chyba ta opcja tez odpada.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438078877.333353.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Do góry