reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mnie bolał kregosłup do tego stopnia że w nocy mnie budził :( musialam wstać i pochodzic albo rano po przebudzeniu .... całe szczeście narazie ustał ale obawiam się że to cisza przed burzą :(
 
reklama
green- odpukać, ja ostatnio nie narzekam, raz czy dwa bolał, ale ogólnie jest duuużo lepiej z plecami :)

Emenems- a ja zawsze chciałam być ciut wyższa, albo chociaż mieć dłuższe nogi bo mam krótkie jak u kaczuszki czy osiołka :p
 
Mój ma 189 wiec tez ze szpilami daje radę :)

Green mam z kręgosłupem podobnie nie mogę siedzieć bo boli w nocy sie budzę z bólu nie wiem co robić a wizyta u ortopedy pod kobiec sierpnia dopiero..
 
Ja juz przed ciaza czulam, ze cos sie dzieje, ale nie po drodze mi bylo do lekarza, no i teraz mam... boje sie nie na zarty czy jak siedze czy jak leze to zeby wstac to musze zeby zaciskac i kombinowac na wszystkie strony. W srode mam wizyte wiec musze koniecznie to zalatwic.
 
Ja juz przed ciaza czulam, ze cos sie dzieje, ale nie po drodze mi bylo do lekarza, no i teraz mam... boje sie nie na zarty czy jak siedze czy jak leze to zeby wstac to musze zeby zaciskac i kombinowac na wszystkie strony. W srode mam wizyte wiec musze koniecznie to zalatwic.

Green ale to ortopeda i neurolog i to asap! Bo możesz sobie spora krzywdę zrobić..
 
Ja juz przed ciaza czulam, ze cos sie dzieje, ale nie po drodze mi bylo do lekarza, no i teraz mam... boje sie nie na zarty czy jak siedze czy jak leze to zeby wstac to musze zeby zaciskac i kombinowac na wszystkie strony. W srode mam wizyte wiec musze koniecznie to zalatwic.

Koniecznie - trzeba ustslic ktory to odcinek kręgosłupa zeby wiedziec jak zapobiegać bólom jak wstawać siedziec i co cwiczyc a co absolurnie nie - wypytać bez litości
 
Emenems, Paulettah dziekuje za wskazowki, w srode pogadam z moja pania dr i wezme skierowanie do ortopedy. Na pewno tak tego nie zostawie juz teraz, mam nadzieje, ze cos pomoga.
 
Cześć !ja tez z tych wyzszych garbiacych sie :-)
Co do wagi to w poprzedniej ciazy do 3 miesiaca schudlam 12 kg a do 6 wagq stala .Wszystko malalo tylko brzuszek rosl :-) I zamiast kupowac wieksze ubrania to ja mniejsze musialam bo mi spodnie normalne z tylka spadaly. Teraz ma -5 od poczatkowej . Wszystko skrzętnie notowalam bo wlasnie probowalam zrzucic co nieco :-)

Metaliczny posmak mam i ja ale odkad biore prebiotyk to jakby mniej.
 
Cześć !ja tez z tych wyzszych garbiacych sie :-)
Co do wagi to w poprzedniej ciazy do 3 miesiaca schudlam 12 kg a do 6 wagq stala .Wszystko malalo tylko brzuszek rosl :-) I zamiast kupowac wieksze ubrania to ja mniejsze musialam bo mi spodnie normalne z tylka spadaly. Teraz ma -5 od poczatkowej . Wszystko skrzętnie notowalam bo wlasnie probowalam zrzucic co nieco :-)

Metaliczny posmak mam i ja ale odkad biore prebiotyk to jakby mniej.

Schudłaś w 3 miesiace 12 kg ??!! Jezu ... To przy zwykłym odchudzaniu jest mega duzo a w ciazy to nie było niebezpieczne ??
 
reklama
Emenems ja od 6 tyg praktycznie 24 na dobe wymiotowalam , nie dalo sie tego powstrzymać. Nawet wody nie tolerowalam , slaba bylam strasznie. Ale z ciaza wszystko bylo ok. Dobrze sie rozwijała.
 
Do góry