reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Pauletah, zapytaj :) mojemu tez glukoza wypadla z glowy.

Koty zaatakowaly mi wozek :D

Ten taki bardziej aktywny czy mi sie zdaje? Byłam kiedyś w innej sprawie w oddziale stacjonarnym i powiedzieli ze do tej części online oni nie maja dostępu :/ mój coś ostatnio czułości sie domaga ImageUploadedByForum BabyBoom1442350907.729960.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1442350907.729960.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1442350907.729960.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Ten taki bardziej aktywny czy mi sie zdaje? Byłam kiedyś w innej sprawie w oddziale stacjonarnym i powiedzieli ze do tej części online oni nie maja dostępu :/

Ten to leniuszek dlatego dam rade fotke zrobic, teraz razem spia w gondoli... eh kota nie oduczysz i juz. Idz do oddzialu sie upewnic ze oni bic zrobic nie moga, kurcze jakies wyjasnienie musi.byc
 
Ten to leniuszek dlatego dam rade fotke zrobic, teraz razem spia w gondoli... eh kota nie oduczysz i juz. Idz do oddzialu sie upewnic ze oni bic zrobic nie moga, kurcze jakies wyjasnienie musi.byc

Moje razem nie lubią rudy liże szarego ten sie wkurza i go bije :D

No ja tam zadzwonię sobie na te infolinie ale poczekam jeszcze z 2 dni moze wrócą :)
 
Ja tez jestem zdecydowanie za zamknieciem forum ! ;)
Kolejna nie przespana noc, burza mnie obudzila, a byla konkretna wiec jakies dwie h spedzilam pod koldra zwinieta w kulke z mala dziurka do oddychania i palcami w uszach i tak sie przewalam od tamtej pory z boku na bok...
Ja tez ostatnio robilam karpatke, pyyyycha! ;)
 
Mojego chyba dziś parzło łóżeczko i o 5 do mnie przywedrował i teraz mnie odkupu je z pościeli :) i znów mi się juz nie chce spać, podobnie było z olinem tylko ze wczesne obudzi były dopiero w 8 miesiącu a i nie tak jak teraz :(
 
Ej dziewczyny boli mnie brzuch jak na miesiaczke czy to zle ??
Emenems, mnie czesto tak pobolewa ale lekarz wielokrotnie mnie uspokajal, ze jesli nie ma krwawienia to tak poprostu jest, szczegolnie po 20 tyg,wszystko sie rozciaga i to dlatego. Ale wiesz, jak jestes mega zniepokojona to zawsze lepiej zadzwonic do poloznej czy lekarza
milego dnia!
 
reklama
Do góry