reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja tez mialam wlasnie pisac, ze mnie boli brzuch na dole troche jak na okres, juz w nocy sie zaczelo i przypomialo mi sie, ze ostatnio gin pytala czy nie mam takich skurczow, bo to lozysko tak nisko, wiec wzielam nospe i magnez tak jak kazali i leze na razie.
Ta ciaza kochana i upragniona, ale ostatnio czuje sie jak tykajaca bomba... :rolleyes:
 
reklama
A mnie bezsennosc poycha do nowego nalogu czyli zakupoholizmu. Wlasnie zakupilam na allegro za cale 30 pln, slodkie co?
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 57
Emenems ja tez nic nie ruszylam, az do pobytu w szpitalu, ze wszystkim staralam sie sobie radzic inaczej, nawet w szpitalu jak juz dali mi nospe rozkurczowo na ta kolke to juz wytrzymywalam z nia, aby tylko nie brac mocniejszego leku w kroplowce, i potem na wyjsciu jak zapytalam jak radzic sobie gdyby sytuacja sie powtorzyla, albo gdyby byly wlasnie te skurcze to tez dwoch lekarzy zapewnialo mnie, zeby od razu brac nospe, ze lepsze to niz czekanie, az przejdzie.
Jasne kazde watpliwosci sa teraz zrozumiale i niestety wcale nie bedzie tak, ze w styczniu one w koncu ustapia, bo jak urodza sie maluchy dopiero sie zacznie ;)
 
Ehhhh no mysle ze moze spanikowałam za szybko i ta no spe niepotrzebnie ... No sle trudno no :/ juz jej nie wyrzucę z siebie .. A mala sie chyba lekko przebudziła od tych nerwow no lekko ja czuje a to nie jest jej pora na ruchy ...

Trudno no mam nadzieje ze jedna tabletka nie zaszkodzi, lek to lek i zaden obojętny nie jest no ale moze lepeiej ze wzielsm ... Tak sobie tłumacze :/

Bo teraz mnie wszystko rypie ale to miednica/więzadła itp ...
Ale na prawde bol był taki jak przy implantacji silny bol miesiączkowy
 
Ja wychodze z zalozenia ze lepiej ograniczać do minumum wszystko tabletki witaminy wszystkie sztuczne wymysly ale kiedy boli i pojawia sie strach to wg mnie mniejszym zlem jest wziecie tabletki , wyciszenie sie niz proba " zycia" z tym bólem. A prawda jest taka ze kazdy bol to sygnal alarmujacy organizmu ze cos sie dzieję.
 
Na pewno nie zaszkodzi, nie ma co sie zamartwiac na zapas, dla mnie lek to tez zawsze ostatecznosc, masz racje na pewno nie jest obojetny ja to rozumiem bardziej jako mniejsze zlo czasem, tak jak przy jakieks infekcji lepiej wziasc antybiotyk nawet w ciazy niz niech sie ona rozwija.
 
Ja to juz taki debil jestem ze mała sie troche rusza a ze to nie jej pora to se wkręcam ze daje mi znac ze cos nie tsk jest no wez no mozna zwariowac ! Jutro musze podrzucic mocz do położnej na glukozę ( bo w poniedizalek zapomnialam o zjadlam przed :p) to poprosze zeby zerknęła na brzuch
 
reklama
Do góry