reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny a wyjmujecie z wózków te ochraniacze i materac do prania? i czy to pralki czy recznie? bo u mnie w wózku niema żadnej informacji o praniu i nie wiem co zrobić.
 
Hej dziewczyny :)
Dawno mnie tu nie było, niestety nadmiar obowiązków i pobyty w szpitalu spowodowane dolegliwościami ciążowymi nie dały zająć się przyjemnymi rzeczami. Ale przebrnęłam już przez wyjazd, ślub, remont a ustawiczne wymiotowanie 10 razy dziennie się skończyło :-D więc chętnie wrócę na wątek, jeśli mnie przygarniecie.

Widziałam, że pisałyście o badaniu glukozy - dwa dni temu przerabiałam, coś obrzydliwego! Wynik po godzinie wyszedł mi podwyższony, jednak na czczo oraz po dwóch godzinach jest w normie więc lekarz nie kazał się martwić :) Tylko nie żreć słodyczy jak świnia :-D


Odnośnie wyprawki to część rzeczy już mam ale tak naprawdę sama nie wiem co jest potrzebne a co nie, bo doświadczenia nie mam żadnego (ani ja ani mąż). Także strzelamy w ciemno, po opinii znajomych i z internetu :)


Miłego dnia laski, bo dzisiaj piątunio :) :)
 
aktina - no niestety na trochę znikłam, co chciałam coś napisać to mi albo sił albo weny brakło... za dużo na głowie. Na szczęście jest lepiej :)
W szpitalu byłam ze względu na bardzo silne bóle głowy, które nie reagowały na leki. No i przez pierwsze 5 miesięcy wymiotowałam naprawdę non stop, schudłam 5kg i doszłam do etapu gdzie nie miałam siły stać pod prysznicem. Ciężki to był okres, przez długi okres starań o dziecko nie przypuszczałam, że tak będzie wyglądać moje "magiczne 9 miesięcy" ;-)

A Ty jak się czujesz, jak Maleństwo? :) Imię wybrane?
 
reklama
Jej. Biednas Ty z bolami :( ja latem kilka dni wyjete z zycia mialam przez bol glowy
Teraz dobrze czuje sie tylko jak leze przy tv.. teraz kaszel mam i przez to boli brzuch
 
Do góry